Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Legend Online indir
 

Legend Online indir

Reklam

Legend Online indir

Legend Online, son zamanların en popüler ve en iyi savaş oyunlardan biri olarak içerisinde barındırdığı çeşitli sistemler ile dikkat çekmeyi başarmış bir oyundur.

2013 yılının en popüler strateji oyunu olan Legend Online oyununa bağlanarak kendinizi bir savaşa dahil ediceksiniz. Nefes kesen sahneleri ile dikkat çeken oyun film tadında diyebilirim. İsterseniz Facebook hesabınız ile giriş yapabilir ve size verilen ordunun efendisi olarak oyuna erişebilirsiniz. Dünyada yapılan son savaşta gelgit kapatmak ve insanlığı kurtarmak amacınız olmalıdır. Barışı sürdürmek Legend Online oyunu ile sizin elinizde.

İsterseniz indirmeye gerek duymadan isteğe bağlı olarak oyunu indirmek de mümkündür.

Oyun içerisinde farklı asker yer alıyor ve her askerin kendine özgü özel güçleri var. Sabaşlara katılarak karakterinizin güçlerini keşfeden ve seviyesini yükseltebilirsiniz. Karakterinizin seviyesi güçlendikçe güçlerini geliştirebileceğinizi unutmayın. Şehir gelişme projesininde yer aldığı oyun içerisinde yeteneklerinizi güçlendirerek şehir inşa edebilirsiniz.

Oyunda görebleri ve kavgaları tamamlayarak eşya kazanababilirsiniz. Bu eşyalar sayesinde karakterinizi güçlendirmek daha kolay olacaktır. Aynı zamanda Legend Online oyununun en güzel tarafı ise teknoloji sistemi, kadar sitemi, kahraman yetiştirme, çiftlikte ürün ekme gibi sistemleri de geliştirmeniz mümkün. Daha zevkli ve savaş kesitleri ile kaliteli olan Legend Online oyununu meraklılarına şiddetle öneriyorum.
 

Kaynak: http://www.indirbir.com/legend-online/

Legend Online indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular