Manşetler

Buradasın: Biyografi » Tiyatro - Oyuncu » Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
 

Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Reklam

Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
Ülkemizde yayınlanan dizi ve sinema projelerinde başarı sağlamak ve kalıcı olabilmek hiç de kolay değildir. Güzelliği, başarıları ile herkesi büyüleyen kadın oyuncular içerisinde yer alan Leyla Bilginel, 21 Aralık 1977 Ankara doğumludur.

Yer aldığı diziler ve sinema projelerinde göstermiş olduğu başarılı oyunculuğun yanı sıra güzelliği ile de kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine toplamıştır.
 
New York’ta sperm bankası üzerinden almış olduğu spermle hamile kalan ve ailesi ile yakın çevresi üzerinden uygulanan yoğun baskı sonucunda Kömürcü olan soyadını Bilginel olarak değiştirmiştir.

Sevilen dizi ve sinema projelerinde yer alan başarılı oyuncunun çalışmaları şu şekildedir.
 
2006 – Gurbet Yolcuları: Yakut
 
2005 - Savcının Karısı
 
2002 - Seni Yaşatacağım
 
2001 - Nisan Yağmuru
 
1998 - Aynalı Tahir: Müjde
 
Sperm bankasından aldığı sperm ile çocuğunu dünyaya getiren Bilginel, sperm bankasından hamile kalan ilk Türk kadını unvanına da sahiptir.
 

Emret Komutanım” adlı sinema filmi ile de başarılı bir rol üstlenen güzel oyuncu, “Pars Narko Terör” dizisinden sonra “Kılıç Günü” adlı dizi projede alacaktır.

Oğlu Kayra ile gözlerden uzak yerlerde hayatlarına devam eden başarılı oyuncu, tüm olumsuz yaklaşımlar karşısında da ayakta kalmayı başararak oğlu Kayra ile mutlu bir hayat sürdürmektedir. Hayatını Bodrumda sürdürmeye karar veren ve oğlunun burada okuyacağını belirten güzel oyuncu, işlerinin yoğun olduğu zamanlarda ise oğluna, annesinin bakacağını belirtmiştir.

Leyla Bilginele ait resimler aşağıda bulunmaktadır.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaLeyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaLeyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaLeyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Leyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaLeyla Bilginel Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?