Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » İş Başvuru ilanları » Lüks yolcu gemilerinde Ayda 3000 dolar maaşla iş fırsatı
 

Lüks yolcu gemilerinde Ayda 3000 dolar maaşla iş fırsatı

Reklam

Turizm gemilerinde çalışmak,yolcu gemisinde çalışmak,iyi maaşla yolcu gemisinde çalışmak …
Steiner firması Lüks yolcu gemilerinde 3 bin dolar maaşla çalışacak manikürcü, kuaför, masör, garson, terzi gibi meslek sahipleri aranıyor. Adaylar Londra’da eğitim görecek
Lüks yolcu gemileri 3 bin dolar maaşla İngilizce bilen elemanlar arıyor. Dünya çapındaki 140 lüks yolcu gemisinin SPA bölümlerini işleten Steiner firması, bu yıl ilk kez Türkiye’den de personel alma kararı aldı.
İstanbul ve Antalya’da 7 ve 9 Mart tarihlerinde yapılacak sınavla 60 kişi seçilecek. Manikürcü, pedikürcü, kuaför, masör, güzellik uzmanı, aerobik eğitmeni arayan firmaya başvurmak için, 21 yaşını bitirmiş olmak, iyi derecede İngilizce bilmek ve alanıyla ilgili bir sertifikaya sahip olmak gerekiyor.

MASRAFLAR ŞİRKETTEN
İngiltere’den gelen yöneticilerin seçtiği adaylar, daha sonra İngiltere’de 13 hafta boyunca alanlarıyla ilgili özel eğitim görecek. Adaylar, eğitimin ardından dünyanın dört bir yanındaki lüks yolcu gemilerinde göreve başlayacak. Eğitim masrafları ise şirket tarafından karşılanacak.
Lüks gemilerde 9 ay boyunca görev yapacak personel, alanına göre bin 500 ila 3 bin dolar arasında maaş alacak. Ayrıca, lüks yolcu gemilerinde garson, terzi, aşçı gibi meslek sahipleri de iş bulabiliyor. Bu elemanlar Türkiye’deki aracı kurumlar vasıtasıyla gemilerde çalışabiliyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
mustafa - 28.07.2011 - 15:05
bende gemılerde calısmak istıyorum mesleyim bayan kuaförü ama baska işte yapabilirim