Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » İş Başvuru ilanları » Marmara Forum 4 Bin İşçi Personel Alımı Başvuru
 

Marmara Forum 4 Bin İşçi Personel Alımı Başvuru

Reklam

Marmara Forum - Marmara Forum personel alımı -  Marmara Forum müdür güvenlik görevlisi satış temsilcisi almı

Multi Developmentın gayrimenkul fon yönetim kuruluşu Area Property Partners ortaklığıyla Mayıs 2009da temelini attığı Marmara Forum 31 Martta açılıyor. Forum, 4 bin kişiye iş gücü sağlayacak.

Multi Development Türkiyenin, Türkiyede dokuncu proje olarak hayata geçirdiği proje değeri 1 milyar dolar olan Merterdeki Marmara Forum, bir yılda 22 milyon ziyaretçi hedefliyor.

Multi Development Türkiye CEOsu Hulusi Belgü, internet ve alışveriş merkezlerini birleştirecek Myforum isimli bir proje de başlatacaklarını söyledi.

Multi Development Türkiye CEOsu Hulusi Bengü, Tabanlıoğlu Mimarlıkın imzasını taşıyan Marmara Forumun, 4 bin kişilik iş gücü sağlayacağını anlattı. Belgü, şunları söyledi:

Myforumda da AVMnin içinde havaalanlarında olduğu gibi üyelere özel salonlar olacak. İnternet ortamında Myforum üyesi olanlar, burada kurulacak Greenbox isimli profesyonel kameralar ve sistemle donatılmış odada istedikleri videoları çekebilecekler.

Myforum üyelerine özel salonda etkinlikler yapılacak. Örneğin sosyal ağları kullanan ünlüleri ve onların takipçilerine davetler düzenlenecek.

Bir yılda 1 milyon üye hedefliyoruz. Myshop isimli projemiz daha var. Burada da markalar üyelere özel tanıtımlar yapabilecek.

Yatırım 3.5 milyon Euroyu bulacak

Bu yıl irili ufaklı 1940 mağazaya ulaşacaklarını dile getiren Belgü, geçen yıl 8 AVMde yüzde 25 yıllık artışla 110 milyon ziyaretçi sayısına ve yüzde 35lik artışla 1 milyar Euro ciroya ulaştıklarını bildirdi.

Belgü, Forum AVMlerde mağazalarda bulunanlar da dahil 25 bin kişinin çalıştığını, bugüne kadar 2.1 milyar Euro yatırım yaptıklarını, açılacak Forum Kayseri ve Marmara Forum ile rakamın 3.5 milyon Euroya ulaşacağını belirtti.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
- 28.12.2011 - 16:13
Merhabalar arkadaslar
Ben internete girmek icin internet explorer kullanmaktayim. Ancak internet explorerda birden cok sayfa actigimda firefox cokmekte. Bu tarz bir problemle karsilasan arkadaslar varsa ve bana yardimci olurlarsa cok sevinirim.
Tesekkurler...
- 27.12.2011 - 22:59
Merhabalar arkadaslar
Siteniz oldukça yararlı bilgiler içeriyor. Web Sayfaniz google reader?a ekledim vakit buldukça takip etmeye çalışacağım. Soru ve cevaplarla siteye katkıda bulunmak isterim.

Kolay gelsin...
- 27.12.2011 - 18:02
Selamlar
Ben internete girmek icin firefox kullanmaktayim. Ancak internet explorerda birden cok sayfa actigimda firefox cokmekte. Bu tarz bir problemle karsilasan arkadaslar varsa ve bana yardimci olurlarsa cok sevinirim.
Tesekkurler...