Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Dekorasyon » Masa örtüleri
 

Masa örtüleri

Reklam

Masa örtüleri

Deco Center, özgün masa örtüleri ve peçeteler, el işlemesi yastıklar, pike ve yatak örtüleri gibi ev tekstil ürünlerinin yanısıra, abajur, mumluk, masa üstü aksesuarlar, el yapımı çiçekler gibi dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerle evlerinizi süslüyor.


1996′dan bu yana mobilya, aydınlatma ve ev tekstilinde çağdaş çizgiyi alışılagelmişin dışına taşıyan ürünler sunmayı ilke edinen Deco Center, Alsancak’ta açtığı İzmir mağazasıyla, müşteri kitlesini genişletmeyi sürdürüyor.

Merkezi Bursa’da bulunan Deco Center, İstanbul ve Konya’da da hizmet veriyor. İzmir Mağaza Müdürü Niran Battalgazi sık sık düzenledikleri kampanyalarla müşterilerine ödeme kolaylığı sağladıklarını söyledi.

Battalgazi, “Showroom’larımızda her türlü mobilya, dekoratif aksesuarlar, ev tekstili ürünleri, aydınlatma, sofra ve hediyelik eşyalar bulunuyor. Mekanı ve mobilyaları tamamlayan tekstil ürünleriyle tanınan firmamız, yurtdışındaki fuarlara katılarak seçmiş olduğu ürünlerle farklı ülkelerin tasarım anlayışlarını müşterilerine sunuyor” diye konuştu.

Mağaza Müdürü şöyle devam etti; “Özellikle ABD, Almanya, Filipinler, İspanya, İtalya, Belçika gibi ülkelerden seçilen ürün koleksiyonu, müşterilerin algılayış biçimine ve modern tasarım ilkelerine cevap verecek şekilde oluşturuluyor”.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?