Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Masum Değiliz Dizisi izle Oyuncuları
 

Masum Değiliz Dizisi izle Oyuncuları

Reklam

Masum Değiliz Dizisi izle Oyuncuları Atv ekranlarında gösterime girecek olan Masum Değiliz Dizisinin çekimleri Balıkesir Ayvalıkta başladı.Avşar Filmin yapımcılığını yaptığı dizinin proje tasarımı, her yaptığı diziyle adından söz ettiren tecrübeli bir isim olan Tomris Giritlioğlu.

Masum Değiliz Dizisi oyuncu kadrosu

Dizinin yönetmenliğini Hatırla Sevgili dizisinden tanıdığımız Ümmü Burhan yapacak. Dizide Nur Sürer, Avni Yalçın, Laçin Ceylan ve Engin Şenkan gibi deneyimli ve sevilen oyuncular yeralıyor.
Dizinin genç temsilcileri ile ise Can Nergis ve Gülcan Arslan var. Bu oyunuclar dışında son olarak Küçük Sırlarda Biricikin Sevgilisi Kayhanı canlandıran genç oyuncu Erol Gedikde yine dizide önemli bir rolde karşımıza gelecek. Gönülçelen dizisinde Saimenin gençliğini canlandıran Tuğce Kumralda dizide yine dikkat çekecek bir başka oyuncumuz. Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde Elif karakteri ile hafızalara da kazanın Tuğçe Kumral, Tomris Giritlioğlunun çalışmayı tercih ettiği genç oyuncularıdan.

Masum Değiliz Dizisinin Konusu
1935-1945 yılları arasında geçen bir süreçte geçmesi planlanan dizide Ayvalıka sürgüne gönderile bir hakimin başından geçenleri konu alıyor.

1935 yılında Memet adlı bir çocuğun babası,cinayet suçu nedeniyle idam ediir. Memet babasının suçsuz olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden kararı veren hakimi bıçaklar. Ayağından sakatlanan hakim çocuğu affeder ama annesinden şehri terk etmelerini ister. Memet ve annesi o şehri terk eder.

Aradan yıllar geçer. 1946 yılının ilk aylarında Memet babasının haksız yere idam edildiğini ıspatlamak ve kovulduğu şehre kendini kabul ettirmek için geri dönmeye karar verir. Şehre gelirken trende tanıştığı Leylanın da aynı istasyonda indiğini görünce gülümser ama gülümsemesi az sonra kaybolur. Çünkü bu kızı karşılamaya gelen adam babasının idamına karar veren hakimdir. Hoşlandığı kız hakimin kızıdır.

Memetin şehre gelmesiyle birlikte unutulmaya yüz tutmuş cinayet meselesi yeniden gündeme gelir. Memet gerçek katili tespit etmek için uğraş verir. Bu süreçte hakimin kızı Leylayla da karşı karşıya gelir.Leyla şehirdeki herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan, güzel ve alımlı bir kızdır. Adeta sevgi ve ilgiyl beslenen Leylaya Memet ilgisiz ve saldırgan davranır. Bu durum Leylayı hem öfkelendir, hem de karşı konulmaz birçimde Memete yaklaştırır.
Memet hayli varlıklı olarak şehre dönmüştür. Yatırımlar yapmaya başlar.

Mart ayında izleyici ile buluşacak dizinin tanıtımları önümüzdeki günlerde kanalda dönmeye başlayacak.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?