Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Medal of honor 2010 indir
 

Medal of honor 2010 indir

Reklam

Medal of honor 2010 indir Medal of Honor deyince fazla söze gerek kalmıyor aslında. Özetle, bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayıda olan savaş içerikli oyunların arasında (Kaliteli yapımlardan bahsediyorum tabii ki.) önemli bir yerde durduğunu söyleyebilirim. Şu an savaş içerikli oyunları iki isim temsil ediyor: Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Battlefield: Bad Company 2. Özellikle Battlefield serisinin son oyunu, -Infinity Ward bünyesinde yaşanan çalkantılardan da destekle- şu an zirveye oturmuş durumda. Aslında şu anki konumuz bu oyunları birbirine çarpıp polemik yaratmak değil ama gözle görünür bir rekabet söz konusu. Üstelik bu rekabete bir süre sonra bir oyun daha eklenecek ve piyasa iyiden iyiye kızışacak. Medal of Honor (MoH), modern savaş fikrini bir de kendi cephesinden gözler önüne serecek ve bu konudaki büyük iddiasını ortaya dökmeye başladı bile.

Savaşın modern yüzü...

Modern savaş fikriyle yeniden doğmaya hazırlanan MoH, bu yılki Game Developers Conference’a etkileyici bir demoyla katıldı. Bu konunun detaylarına gireceğiz birazdan ama öncelikle MoH’un genel olarak nasıl bir oyun olacağını özetlemekte yarar var. Her şeyden önce bu iştah açıcı projenin arkasında EA Los Angeles gibi bir markanın olduğunu söyleyerek temeli sağlama alalım. Üstelik bu proje için sadece bu ekip çalışmıyor. Battlefield: Bad Company 2 ile piyasaya bomba gibi düşen EA DICE, oyunun multiplayer platformu üzerinde çalışıyor. Ancak bu konuyla, yani oyunun multiplayer tarafıyla ilgili herhangi bir bilgi gün ışığına çıkmış değil henüz.

EA Los Angeles, oyunun hikayesiyle ilgili detayları vermemek konusunda hala ısrarlı. Kabaca belirtmek gerekirse, oyunun Afganistan sınırları içerisinde geçeceğini ve ABD ordusunun "Tier 1 Operators" adlı birliğinin savaş tecrübelerini yaşayacağımızı söyleyebilirim. Ayrıca bu özel birlikten önemli isimlerle birebir iletişim halinde olunduğunu ve bu süreçten çıkan detayların da oyuna eklenmekte olduğunu belirtmek lazım. Hikaye boyunca farklı isimlerdeki Tier 1 askerleriyle oynayacağız ama senaryonun temeli tek bir karakter üzerinden ilerleyecek. Bu süreç zarfında operasyon liderlerinden sürekli direktifler gelecek ve muhtemelen bu liderler gerçek şahıslardan oluşacak. Tabii ki operasyonlarda tek başımıza değil, bir ekiple beraber yol alacağız.

Oyunu indirmek için aşağıdaki indir linkine tıklayınız.. Medal of honor 2010 indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
yahya - 11.03.2011 - 22:17
aman counter strike bile daha iyi