Manşetler

Buradasın: Biyografi » Tiyatro - Oyuncu » Mehmet Cihat Burak Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri
 

Mehmet Cihat Burak Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Reklam

Mehmet Cihat Burak Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Dizi oyuncusu olan Mehmet Cihat Burakı yakından tanımaya ne dersiniz? Mehmet Cihat Burak ile ilgili merak ettiğiniz herşeye ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Peki kimdir Mehmet Cihat Burak, nerelidir, kaç yaşındadır, asıl ne iş yapar..? Gelin bunların hepsine birlikte göz atalım..

1986 yılında Diyarbakırın Lice ilçesinde dünyaya gelen Mehmet Cihat Burak Havacılar İlk Öğretim Okulunda eğitim gördüğü zamanlarda o dönemde yaşanan terör olaylarından dolayı Diyarbakıra göç etmişler.

Eğitim hayatında Faik Ali İlköğretim okulunda devam eden oyuncu lise eğitimini Fatih Lisesinde görmüştür. Diyarbakırda çekilen başrol oyunculuğunu Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmakın paylaştığı dizi olan Sultan dizisinde rol almıştı. İlk olarak Mehmet Cihat Burakı bu diziden tanıtık.. Genç oyuncu yeni projeleri ile karşımıza çıkacağına benziyor..

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Mehmet Cihat Burak Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaMehmet Cihat Burak Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?