Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » MessageMe Nedir? MessageMe Uygulaması İndir
 

MessageMe Nedir? MessageMe Uygulaması İndir

Reklam

MessageMe Nedir? MessageMe Uygulaması İndir

MessageMe nasıl kurulur? MessageMe kullanımı hakkında detaylı bilgi ve yapmanız gerekenler.
MessageMe Whatsapp uygulamasına benzese de, bu uygulama ile numaranız görünmeden ister tanıdığınız kişilerle, isterseniz tanımadığınız herhangi birine uygulamanın size verdiği bir kodu telefon numarası yerine göndererek sms gönderebilir kısacası chat yapabilirsiniz.

Android işletim sistemi için geliştirilmiş Android kullanan cihazlarda da kullanılabilen MessageMe, arkadaşlarınızla sms, mesajlaşma, sesli sms alıp ve gönderme, bas konuş özelliği, resim ya da fotoğraf gönderme ve aynı zamanda  video gönderme gibi bir çok özelliği de bulunmaktadır.

Uygulama tamamen bedava olduğu için kullanıcılara avantaj sunar, bu uygulamayı isterseniz Wi-Fi isterseniz de mobil şebekeniz üzerinden de kullanabilirsiniz.

Toplu bir şekilde mesajlaşma ve iletişim kurmanıza da olanak sağlayan MessageMe, PIN sistemi ile çalışır. Arkadaşlarınıza veya çevrenizdekilere MessageMe hesabınızı söylemeniz ve biriyle MessageMe üzerinden iletişime geçmek için size özel MessageMe PIN’i vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Facebook üzerinden veya kişi listenizi kullanarak da uygulama üzerindeki bağlantılarınızı arttırabilirsiniz.

MessageMe Nedir? MessageMe Uygulaması İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?