Manşetler

Buradasın: Program indir » Internet » Messenger Plus indir gezginler
 

Messenger Plus indir gezginler

Reklam

Messenger Plus indir gezginler Messenger Plus indir  - Messenger Plus gezginler - Messenger Plus tamindir inndir indirici ve indirbirden indir.

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger(8.0, 8.5, 9.0, 2011) için geliştirilmiş, gelişmiş özellikler içeren harika bir ücretsiz eklentidir. Kurulduktan sonra özelleştirebilirsiniz, kurduğunuz bu msn plus eklentisi ana pencerede resminizin hemen sağında düğme olarak yer alır. MSN Messenger Plus!dan da hatırlayabileceğimiz bu eklenti ile neler yapabilirsiniz:
• MultiMSN (Çoklu Messenger) özelliğini aktifleştirerek birden fazla hesabı aynı anda kullanabilirsiniz.
• Otomatik onaylama özelliği ile ekleme veya dosya transferlerini otomatikleştirebilirsiniz.
• Listenizdeki kişilere özel uyarı oluşturarak onların her durum değişikliğinin bildirilmesini sağlayabilirsiniz
• Sohbet pencerelerinizine yetişemediğinizden şikayet ediyorsanız artık pencerelerden kurtulabilir, her konuşma penceresi için tek bir pencerede tab şeklinde kolay gezinti sağlayabilirsiniz
• Otomatik mesaj özelliğini kullanarak bazı kısayollara metinler tanımlayabilir, karşı tarafın yazacağı metinlere otomatik cevaplar hazırlayabilirsiniz.
• MSNyi kilitleyip gizleyebilir ve patronunuzun farketmemesini sağlayabilirsiniz heh he
• Messenger Plus! Live ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Listenizdeki kişilerin masaüstünde gösterilmesi, yazışmaların kaydedilmesi, olay görüntüleyicisi, adres listesi temizleyicisi, irc komutları kullanabilme, kişisel statü, log araması, otomatik cevaplayabilme, "Im" tagları ve daha da fazlası. Messenger Plus indir gezginler

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?