Manşetler

Buradasın: Biyografi » Siyasetçiler » Milletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
 

Milletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Reklam

Milletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı Cumhuriyet Halk Partisinin Adıyaman Milletvekilliğini yapan Salih Fırat geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu istifasıyla çok konuşuldu. Merak edenler için Salih Fıratın hayatını ve bilgilerini sizler ile paylaşıcağız. Salih Fırat kimdir, nerelidir, ne iş yapardı, nerelidir.? Tüm bu soruların cevabını yazımızda okuyabilirsiniz.

1960 yılında Adıyamanda dünyaya gelen Salih Fırat Ankara Üniversitesinde Tıp Fakültesi okumuştur. Ankara Üniversitesinden mezun olan siyasetçi aynı zamanda İzmir Sosyal Sigortalar kurumu Tepecik Hastahanesinde travmatoloji ve ortapedi uzmanlığı yapmıştır. Daha sonra Ordu da Fatsa ilçesine bağlı olarak pratisyen hekimliği yapmıştır. Orta düzeyde ingilizce bilen Salih Fırat 3 çocuk babasıdır.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Birgül Ayman Gülerin Türkiye de Kürt sorunu yoktur, Türkiyede siz sorunu Türk sorunu yaptınız, Türk ulusuyla Kürt milliyetini eşit, eş değerde gördüremezsiniz sözlerine tepki gösteren Salih Fırat bu sözlerin üzerine partisinden istifa etmişti. Lakin elimize geçen son bilgilere göre Gürsel Tekin: Salih Fıratın istifasını durdurduk sözlerine yer verdi.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Milletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaMilletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Milletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaMilletvekili Salih Fırat Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?