Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Motorlu Taşıtlar Vergisini Cepten Öğrenme
 

Motorlu Taşıtlar Vergisini Cepten Öğrenme

Reklam

Vodafone ve Avae abonelerine 2011 Motorlu Taşıtlar Vergisi tutarları tek SMS ile öğrenebilecekleri yeni bir servisi hizmete sunuyor.
Vodafone aboneleri toplam 14 milyon motorlu taşıt sahibini ilgilendiren Motorlu Taşıtlar Vergisi 2011 tarifelerini öğrenmek için yeni sorgulama servisinden yalnızca 40 kuruşa yararlanabilecek.

Ocak ayı sonuna kadar ödeyecekleri MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) tutarıyla ilgili bilgi almak isteyen Vodafone abonelerinin MTV yazıp boşluk bıraktıktan sonra plaka numarasını girerek (MTV PLAKANO) 1189a kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Mesaj gönderildikten sonra cep telefonuna 2011 yılı Ocak ve Temmuz ayı taksitleri kısa mesaj olarak geliyor.

Aveanın 2008 yılından itibaren sunduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Sorgulama Servisi ile Avealılar 2011 yılında da MTV tutarlarını yine bir SMS ile cep telefonundan kolayca öğrenebilecekler.

Türkiyenin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Aveanın 2008 yılından bu yana sunduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulama Servisi sayesinde Avea müşterileri, 2011 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) tutarlarını yine bir kısa mesajla kolayca öğrenebilecekler. Ocak ayı sonuna kadar ödeyebilecekleri MTV tutarlarıyla ilgili bilgi almak isteyen Avealıların MTV yazıp boşluk bıraktıktan sonra plaka numaralarını girerek (MTV PLAKA NO) 1189a kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

1189a gönderilen SMS sonrasında cep telefonuna 2011 yılı Ocak ve Temmuz ayı taksitleri kısa mesaj olarak gönderiliyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?