Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » MSI Anakart projektörlü tablet çıkardı
 

MSI Anakart projektörlü tablet çıkardı

Reklam

MSI Anakart projektörlü tablet çıkardı MSI, Intel Mobil işlemcili ve Windows 7 işletim sistemine sahip 10 inçlik bir “Projektör Tablet Bilgisayar’ı” CES 2011de ziyaretçilere tanıttı.
Firma ARM/Android alternatifiyle beraber ürünü piyasaya sürmenin planlarını yapıyor.
MSI Staging projektör tabletin en yenilikçi özelliği ekranın üzerinde yer alan minyatür USB projektör. Dönebilen bu projektör ekrandaki görüntüyü ihtiyaca göre kullanıcının istediği yere yansıtıyor. Böylece bir sunum yaparken ya da ekrandaki görüntüyü diğerleriyle paylaşmak istediğinizde yanınızda haricen bir projektör taşımak zorunda kalmıyorsunuz. MSI Staging resim ve videolarını arkadaşları ve ailesi ile paylaşmak isteyenler ve müşterilerine sıkça sunum yapanlar için çok uygun bir çözüm olarak gözüküyor.

MSI Staging sadece bir projektör değil. Uzun bir yazı yazmanız gerektiğinde ekranın neredeyse yarısını kaplayan klavye ile verimli bir şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Daha da iyisi MSI Staging’i masaya dik olarak koyup mini projektör ile klavye görüntüsünü masanızın üstüne yansıtarak ürünü aynı bir masaüstü klavyesi gibi kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra standı katlayarak tekrar kolay taşınabilir hale getirebiliyorsunuz.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular