Manşetler

Buradasın: Yayın Akışı » ATV » Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Ekim ATV Canlı izle
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Ekim ATV Canlı izle

Reklam

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Ekim ATV Canlı izle MÜGE ANLI İLE TATLI SERT devam ediyor tatlı ama bir o kadarda sert MÜGE ANLI İLE TATLI SERT Hafta içi her gün sabah saat 10:00da izleyicisi ile buluşuyor.

Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya geliyor. Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutmayı hedefleyen program, sanatçıların da kendini dobra dobra ifade ettiği bir arena... Programda birbirinden farklı faili meçhul dosyalar ele alınırken çözüme kavuşturuluyor. Hiç bir programı rakip olarak kabul etmeyen, farklılığıyla yayın dönemine damgasını vuracak olan programda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmeye devam ediyor. Kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasının startı veriliyor.

Müge Alı ile tatlı sert programını canlı olarak izlemek için aşağıdaki inki tıklayarak ATVnin Resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

ATV CANLI İZE

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
- 09.10.2011 - 14:17
seyda erez - 27.05.2011 - 11:13
sevgili müge anlı ankara üniversitesi tıp fakülesi plastik cerrahi bölümü