Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Muhteşem Yüzyılın Kadrosunda Sürpriz Bir Oyuncu
 

Muhteşem Yüzyılın Kadrosunda Sürpriz Bir Oyuncu

Reklam

Muhteşem Yüzyılın Kadrosunda Sürpriz Bir Oyuncu

Show TV de izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl yeni sezona başlıyor .Yeni Sezonda Mehmet Günsür de yer alacak .Şehzade Mustafanın büyümüş halini canlandıracak olan Günsür çekimler için İstanbula gelecek.Başrollerini Nebahat Çehre, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Okan Yalabıkın paylaştığı dizinin kadrosuna Mehmet Günsür de katıldı. Günsür, dizide Kanuni Sultan Süleymanın oğlu Şehzade Mustafa karakterinin büyümüş halini canlandıracak. Dizinin teaser çekimleri için İtalyadan İstanbula gelen yakışıklı oyuncu, Durul ve Yağmuru (yönetmenleri için) yıllar sonra görmeme rağmen kaldığımız yerden sohbetimize devam ettik. Haliti daha önceden de tanıyordum. Çok keyifli bir ortam ve çok iyi anlaşan bir ekip. Bu enerji de etrafa yayılmış durumda dedi.

ŞEHZADE MUSTAFA SINAV OLACAK

Şehzade Mustafa karakterinin kendisi için bir sınav olacağını söyleyen Günsür, Daha önce böyle net kostümlü bir projede yer almamıştım. Şehzade Mustafa da bütün dengeleri değiştiren bir karakter. Hala araştırıyorum, kitaplar okuyorum. Öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum dedi. Günsür, dizinin çekimleri için kasım ayında yeniden İstanbula gelecek.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Muhteşem Yüzyılın Kadrosunda Sürpriz Bir Oyuncu 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaMuhteşem Yüzyılın Kadrosunda Sürpriz Bir Oyuncu

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?