Manşetler

Buradasın: Program indir » Internet » Müzik İndirme Programı
 

Müzik İndirme Programı

Reklam

Müzik İndirme Programı

Bir o kadar sosyal ağlarda adını duyurabilen BearShare programı, kullanıcıların dosya paylaşımında en çok kullandığı bir program haline gelmiştir. Dilediğiniz şekilde ve aklınıza gelebilecek bütün paylaşımları bu program ile paylaşabilir veya indirebilirsiniz. Müzik, dosya, video veya doküman gibi dosyaları internet ortamında paylaşabilmenize yardımcı olan BearShare aynı zamanda da paylaşılan dosyaları indirmenize yardımcı olmaktadır. BearShare ile dünyanın her yerindeki verilere ulaşabilirken, güvenliğinize de tehdit edici unsurlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kötü yazılımlarla karşı karşıya kalmamak için indireceğiniz verinin o ağ üzerindeki güvenliği konusunda emin olmanız gerekmektedir. Bu konuda BearShare’in indirmemenizi veya paylaşmamanızı istediği durumları göz önünde bulundurarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliği demek, bulundurduğunuz özel bilgilere dışarıdan ulaşımı engellemek demektir. Ne kadar dikkatli davranılırsa o kadar sağlıklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. BearShare ile en çok indirilen ve paylaşılan veriler şüphesiz mp3’lerdir. En yeni mp3’lere BearShare ile sahip olabilirken, paylaşımlarını da gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler bir kullanımı olan BearShare bittorent desteği yle geniş bir arşive sahip olmuştur. Bu da kullanıcıların BearShare’i daha fazla kullanmalarına yardımcı olmuştur. Kurulum aşamaları basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Kullanıcı hızlarını en iyi şekilde ayarlayan BearShare, ağlar üzerindeki etkileşimini sağlıklı bir şekilde göstermektedir. Kullanıcı ise bu durumda kullandığı hız limitinin en üst seviyelerinde indirme veya upload etme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bir P2P programı olan BearShare, yeni sürümlerinde sohbet ortamları oluşturmuştur. Download veya upload işlemlerinde kullanıcılar sohbet kanalları açabilir veya açılmış kanallarda tanışma ve bilgi paylaşma durumları oluşmuştur.

Bu versiyonda ise sohbetin BearShare ile birleşmesi kullanıcılara kullanım alanının genişlemesini sağlamıştır. Sadece dosya paylaşımı değil, sohbet ortamının da olması kişilerin yeni arkadaşlıklara yelken açmasını sağlamıştır. BearShare programını indirdikten sonra bilgisayarınızda kasma vb. sorunlarla karşılaşma durumunuz söz konusu bile değildir. Anlaşılabilir bir arayüzü ve Türkçe dil desteği bulunan BearShare, her kesimden insanın rahatça kullanabileceği bir dosya paylaşım programıdır. BearShare ile downloadda ve uploadda sınır tanımanıza gerek kalmayacak.

Müzik İndirme Programı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
nevzat - 10.02.2013 - 11:33
güzel bi proğram