Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » NBA 2K15 Ve WWE 2K15 Yeni Konsollarla Mı Gelecek?
 

NBA 2K15 Ve WWE 2K15 Yeni Konsollarla Mı Gelecek?

Reklam

NBA 2K15 Ve WWE 2K15 Yeni Konsollarla Mı Gelecek?

Bildiğiniz gibi 2K Games oyun severleri 2013 yılında bir hayli üzgün bir sene geçirmişlerdi. Bunun nedeni ise WWE 2K15 oyununun yeni konsollarla gelmemesiydi.

Geçen yıl yeni nesil konsollardan PlayStation 4 ve Xbox One için gelmeyen ve PS3 ile Xbox 360 için gelen WWE 2K14 bu yıl yeni nesil konsol sahiplerini de sevindirecek. Çünkü oyun yeni nesil konsollar için de piyasaya sürülecek.

Absürt bir dövüş oyunu olmasına karşın dünyada geniş bir fan kitlesine sahip olan SmackDown ve Raw dövüşçülerinin boy gösterdiği WWE 2K14‘ün yeni nesil konsollar için piyasaya sürülmemesi oyunun fanlarını da hayal kırıklığına uğratmıştı.

NBA 2K15 ve WWE 2K15 Yeni Nesile Gelecek!

2K Games, geçtiğimiz gün yayınladığı finansal raporlarda çıkışı kesinleşen bazı yapımlara da yer verdi. Firmanın takipçileriyle paylaştığı bilgilere göre,NBA 2K15 ve WWE 2K15 bu sene yeni nesil konsollar PlayStation 4 veXbox One için de raflardaki yerini alacak.
Zaten NBA 2K15‘in yeni nesil konsollar için çıkmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Aslına bakılırsa WWE 2K15‘in de yeni nesil konsollar da boy gösterecek olması bizler için o kadar da büyük bir sürpriz olmadı.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?