Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Nokia E63 Nokia’nın Yeni İş Telefonu
 

Nokia E63 Nokia’nın Yeni İş Telefonu

Reklam

Nokianın geçtiğimiz ay duyurduğu ve Nokia World etkinliğinde görülücüye çıkardığı E63?ü sizler için inceledik.

Nokia 2009 yılında iş telefonları üstüne yoğunlaşacak gibi gözüküyor. Bunun sebebi ise üst üste iş telefonlarının yenisinin tanıtımının yapılması. Tasarım olarak değişikliğe pek uğramayan bu telefonlar fiyat ve performans olarak birkaç değişikliğe uğruyor.

Nokia E63 E71?in sadece ucuzlatılmış hali olarak adlandırılıyor. E63?ün dış kapak kalitesi E71?e göre daha kaliteli gözüküyor. Cihazın üçayrı tasarımı bulunuyor. Bu tasarımlardan biri kırmızı diğer ise siyah son olanıda lacivert olarak karşımıza çıkıyor. Nokia Qwerty klavyeyi bu iş telefonunda yine kullanıyor.

Nokia E63 kullanıcıların PC?leri kapalıyken bile içindeki dosyalara kolayca erişmelerini sağlayan Files on Ovi hizmetini de içeriyor. Bu cihazı alan herkes 1GB?lık çevrimiçi dosya saklama özelliğine de ücretsiz olarak sahip oluyor.

Cihazda 20 megapiksellik bir kamera bulunuyor. İş telefonlarına göre standart bir kamera sayılabilir aslında. Dâhili bellek 110 Megabayt iken harici bellek ise 8 Gigabayta kadar arttırılabiliyor.

Wi-Fi özelliği ile kablosuz ağlara erişim özelliği sağlana bilirken EDGE desteği ile internet üzerinde hızlı dosya alış verişi yapabiliyorsunuz.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular