Manşetler

Buradasın: Astroloji » 2012 Burçlar » Ocak Ayının Burç Yorumu 2012
 

Ocak Ayının Burç Yorumu 2012

Reklam

Ocak Ayının Burç Yorumu 2012

2012 Oğlak Burcu Genel
İnatçı dağ keçisi gözünü diktiği zirveye doğru yılmadan usanmadan ilerler ve günün birinde mutlaka en tepeye tırmanır. Hayatta bir amacı vardır, ayaklarını yere sağlam basar ve ne yöne gittiğini iyi bilir. İşine Başak burcu kadar düşkündür ve sorumluluk duygusu çok gelişmiştir. Gerçekçi ve karamsardır hatta bazen hayatı fazla ciddiye alır. Aileye, geçmişe ve geleneklere çok bağlıdır. Oğlaklar yaşları ilerledikçe kendilerini bulur ve açılırlar. Başka etkiler almadılarsa, fiziksel olarak çok sağlam sayılırlar. Tutumlu Oğlak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz.

2012 Oğlak Burcu İş Hayatı

Para durumunuz iyi. İki ayrı yerden gelir sağlayacaksınız. Bir dostla iş birliği olabilir veya dostlarınızla birlikte bir çalışmaya katılabilirsiniz. İş yerinizi, ekibinizi büyütebilir, yeni çalışma ortamları bulabilir, ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişik yerlerden ve değişik projelerden para kazanma isteğiniz artabilir. Karşınıza çıkan fırsatları muhakkak değerlendirin. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.

 

2012 Oğlak Burcu Sağlık

Cilt problemleri çekebilirsiniz. Sağlık sorunları ancak yoğun çalışmalar nedeniyle yaşanabilir.


2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Yılın özellikle ilk ayları ikili ilişkilerde tartışmalar çıkabilir. Özellikle kıskançlık yüzünden canınız sıkılabilir. Hazirandan sonraki dönemde ikili ilişkilerinizle ilgili her bakımdan şanslı olacaksınız. 2012 Yeni başlangıçlar yapma fırsatı bulacaksınız.
Bu dönemde de aşk hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeler günlük hayatınızı renklendirecek ve içinizdeki gerginliği azaltacak.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?