Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Önder Bekensir ile Tuncay Şanlı Neden Kavga Etti !
 

Önder Bekensir ile Tuncay Şanlı Neden Kavga Etti !

Reklam

Önder Bekensir ile Tuncay Şanlı Neden Kavga Etti ! Önder Bekensir ile Tuncay Şanlı’nın kavga etmelerine neden olan Demet Akalın’dan şok karar!...
 
Tuncay Şanlı ile Demet Akalın’ı birlikte görünce çılgına dönen Bekensir önce site dışına çıktı. Gördüğü manzarayı içine sindiremeyen Bekensir, uzun süre Tuncay’ın villadan çıkmasını bekledi. Çıkınca da “Bana bunu nasıl yaparsın” diyerek tekme tokat dövdü. Tuncay arabasına atlayıp güçlükle olay yerinden uzaklaştı. Demet Akalın’ın bu sırada olan bitenden haberi olmadığı öğrenildi. Bekensir’in eski sevgilisine mesaj atarak, ağır sözler sarfettiği öne sürüldü. Olayı gündeme taşıyan “Canlı Hayat” ekibi, Önder Bekensir’e villada neler yaşandığını sordu. Ancak Bekensir sadece “Yorum yok” demekle yetindi.

Demet Akalın, twitter’ına aldığı şok kararı işte böyle yazdı: “Uzunca bi sûreeee yokolmakkk uzereeeyim beni merak etmeyin. Tuncay Şanlı da medyada çıkan Tuncay Şanlı ve Önder Bekensir, Demet Akalın için kavga etti haberlerine twitterdan açıklık getirdi.
Tuncay Şanlı, "Selamlar. Haberler cikmis.. Yarin cok onemli bir macim ve idmanlarim var. Bu tip olaylarla ugrasacak vaktim yok. Demette Onderde arkadaşım." diye yazdı.

Önder Bekensir ise suskunluğunu sürdürüyor .
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Önder Bekensir ile Tuncay Şanlı Neden Kavga Etti !

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?