Manşetler

Buradasın: Program indir » Sistem Araçları » Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?
 
facebook

Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?

Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?
Windows özelliklerinizi yükseltmeye gerek duymadan oyun performansını geliştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan oyunları hızlandırmak için öncelikle sürücüleri unutmamanız gerekmekte. Sürücü güncellemlerinden her bileşenininiz faydalanabilmektedir. Güncellemler için kartınızın sayfasını ziyeret ederek kart modelinizi araştırmalısınız. Ayrıca arka planda çalışan işlemlerinizi kapatarak bilgisayarınızı daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. İşlemlerinizi yönetmek için oldukça basit ve hızlı bir yoldur.

Eğer bilgisayarınızın arka planında çalışanları görmek istiyorsanız CTRL+ALT+DEL tuşlarına basarak görev yöneticisini tıklayın.

 

İşlemler sekmesinde daha önceden kullanmış olduğunuz programları görebilirsiniz. Belleğe göre sınırlayın ve o an kullanmadıklarınızı sonlandırın. Oyunlarınız bu sayede daha hızlı açılacaktır. Bilgisayarınızınn performansını arttırabilceğiniz en kolay yoldur.

FPS oyunlarınızı sabit diskinizde kaydetmenizde fayda var. Oyunun yükleme süresi de bu sürede sizin için önemli eğer oyunlarınızı sabit diskinize kaydederseniz daha hızlı bir yükleme süreci geçirebilirsiniz. 
 
Bunların dışında bellek ayarlarınızı düzenleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Kayıt defterini temizlemekle başlayabilirsiniz. Windows işletim sisteminizde olan bellekleri temizleyerek hem bilgisayar performasını hemde oyunlarını hızlandırabilirsiniz. Bunların yanı sıra oyun hızlandırma programları da kullanabilirsiniz.

Oyun hızlandırma programını güvenli bir şekilde indirmek için TIKLAYINIZ.


Sponsor Reklamları


1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Oyunlar Nasıl Hızlandırılır? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaOyunlar Nasıl Hızlandırılır?

Etiketler » Oyun performansını arttırmak için ne yapmalıyım - oyun performansı arttırma testi - oyun performansı nasıl arttırılır - - -

372 kişi inceledi. Konu hakkında görüşlerini alttaki yorum bölümüne bildirebilirsiniz.

Yorum BırakınBu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular


Sponsor Reklamları

Sponsor Reklamları

Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

    E-mail Adresinizi yazınız
         Mail Adresinize gelen Aktivasyonu onaylayınız...