Manşetler

Buradasın: Program indir » Sistem Araçları » Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?
 

Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?

Reklam

Oyunlar Nasıl Hızlandırılır?
Windows özelliklerinizi yükseltmeye gerek duymadan oyun performansını geliştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan oyunları hızlandırmak için öncelikle sürücüleri unutmamanız gerekmekte. Sürücü güncellemlerinden her bileşenininiz faydalanabilmektedir. Güncellemler için kartınızın sayfasını ziyeret ederek kart modelinizi araştırmalısınız. Ayrıca arka planda çalışan işlemlerinizi kapatarak bilgisayarınızı daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. İşlemlerinizi yönetmek için oldukça basit ve hızlı bir yoldur.

Eğer bilgisayarınızın arka planında çalışanları görmek istiyorsanız CTRL+ALT+DEL tuşlarına basarak görev yöneticisini tıklayın.

 

İşlemler sekmesinde daha önceden kullanmış olduğunuz programları görebilirsiniz. Belleğe göre sınırlayın ve o an kullanmadıklarınızı sonlandırın. Oyunlarınız bu sayede daha hızlı açılacaktır. Bilgisayarınızınn performansını arttırabilceğiniz en kolay yoldur.

FPS oyunlarınızı sabit diskinizde kaydetmenizde fayda var. Oyunun yükleme süresi de bu sürede sizin için önemli eğer oyunlarınızı sabit diskinize kaydederseniz daha hızlı bir yükleme süreci geçirebilirsiniz. 
 
Bunların dışında bellek ayarlarınızı düzenleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Kayıt defterini temizlemekle başlayabilirsiniz. Windows işletim sisteminizde olan bellekleri temizleyerek hem bilgisayar performasını hemde oyunlarını hızlandırabilirsiniz. Bunların yanı sıra oyun hızlandırma programları da kullanabilirsiniz.

Oyun hızlandırma programını güvenli bir şekilde indirmek için TIKLAYINIZ.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Oyunlar Nasıl Hızlandırılır? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaOyunlar Nasıl Hızlandırılır?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular