Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Özcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı!
 

Özcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı!

Reklam

Özcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı!

41 Yaşındaki ünlü sanatçı kendinden yaşça küçük bir sevgili yaptı.

Kendinden neredeyse 20 yaş küçük olan sevgilisi Buse Narcı 20 yaşında. Özcan Deniz kendisine barbie diye sesleniyormuş.

20 yaşındaki Narcı, Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu.

21 YAŞ FARK VAR

Deniz'in gönlünü kaptırdığı Buse Narcı isimli model ve oyuncunun kendisinden tam 21 yaş küçük olduğu öğrenildi. 20 yaşındaki Narcı, Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu.

5 AYDIR BİRLİKTE

Bir arkadaş toplantısında tanıştıkları öğrenilen Buse Narcı ile Özcan Deniz, yaklaşık 5 aydır birlikte. Deniz, "Barbie" diye hitap ettiği genç sevgilisini ailesiyle de tanıştırdı. Buse Narcı'nın Özcan Deniz'in yengesiyle çektirdiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerine eklemesi; aşkın ciddi olduğunun kanıtıydı. Şimdi merak edilen ise Özcan Deniz'in kendisinden 21 yaş küçük aşkıyla ne zaman yan yana poz vereceği...

HER ŞEYİ PAYLAŞIYOR

Henüz 20 yaşında olan Buse Narcı, sosyal paylaşım sitesi twitter'da takip ettiği Özcan Deniz'in yazdığı hemen hemen her şeyi kendi profilinde paylaşıyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Özcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı! 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaÖzcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı!
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Özcan Deniz ve Barbie Sevgilisi Buse Narcı!

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?