Manşetler

Buradasın: Biyografi » Tiyatro - Oyuncu » Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
 

Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Reklam

Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Perihan Erener, 28 Şubat 1984 yılında İstanbul'da hayata geldi. Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi,Fizik bölümünden mezun olan Perihan Erener Üniversitede okuyorken bir konserde keşfedildi. Üniversiteyi bitirdikten sonra, Yönetmen Gül Oğuz sayesinde oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Kariyeri:

2010 PEPSI REKLAMI

2010 yılının nisan ayında gösterime giren Pepsi reklamında Kenan İmirzalioğluyla birlikte kamera karşısına geçen Perihan Ünlücan,bu rol için binlerce kız arasından seçildi.Reklamda öğretmen bir kızı canlandıran Perihan Ünlücan,izleyici tarafından oldukça beğenilerek izlenmeye devam ediliyor.

2010 KESKIN BIÇAK

Fox Tv de yayınlanmakta olan Keskin Bıçak adlı dizide Dilek adında sivil bir polisi oynamaktadır.

2011 (BIR GÜNAH GIBI)

Hikaye 1940’lı yılların atmosferinde İstanbul’da yaşayan orta halli bir ailenin hayatını anlatmaktadır.Nermin Bezmen'in satış rekorları kıran 'Kurt Seyt ile Murka' romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanacak olan dizide;Burak Hakkı,Özge Borak, Hande Soral, Serkan Altınorak, Simay Küçük, Şebnem Köstem, Perihan Erener, İlhan Şeşen rol alıyor.
Oya Yüce'nin yazdığı, Gül Oğuz'un yöneteceği 'Bir Günah Gibi 22 EYLÜL perşembe günü ATV ekranlarındaki yerini alıyor

2012 (20 DAKIKA) Başrollerini Tuba Büyüküstün ve ilker Aksum'un paylaştığı 20 Dakika dizisinde Aslı Tanbaş adlı gizemli bir karakteri canlandırmaktadır. Ozan, Aslı Tanbaş'ın peşine düşer. Bir ipucu bulmak için çaldığı kapılar açıldığında, Ozan'ın karşılaştığı manzara Melek'i haklı çıkartabilecek midir?
2013 (Karadayı) Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Berguzar Korel'in yer aldığı Karadayı dizisinin kadrosuna katılmıştır. Dizide Nilay karakterini canlandırmaktadır.

2013 KARADAYI: Son dönemlerde Kenan İmirzarlıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrolünü paylaştığı ATV'nin en sevilen dizilerinden biri haline gelen KARADAYI dizisinin 2. sezonun da Perihan Erener sürpriz bir şekilde diziye transfer oldu. Dizide Nilay karakterini canlandıran güzel oyuncu mahir'in kardeşi Orhan ile aralarında bir ilişki oluşmaya başlamıştır.

Özel yaşamı

5 Kasım 2010 tarihinde Beyrut, Lübnan'da yapımcı olan Tolga Erener ile evlendi.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaPerihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaPerihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Perihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaPerihan Erener Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?