Manşetler

Buradasın: Program indir » Grafik Resim » Photo Flash Maker indir
 

Photo Flash Maker indir

Reklam

Photo Flash Maker indir

Bilgisayarınızdaki Fotoğraflarınız ile slayt veya animasyonlar yapmak istiyorsanız size önerebileceğimiz en ideal program Photo Flash Maker`dir. Bu program ile fotoğraflarınızdan kolay bir şekilde animasyonlar ve slaytlar hazırlayabilirsiniz. Kullanımı kolay, bu program ile müzikli slaytlar yapmak artık mümkün.

Bir kaç adımda oluşturabileceğiniz slayt gösterilerinize isterseniz müzik dosyası da ekleyerek, arka planda resimleriniz slayt gösterisinde gösterilirken istediğiniz şarkıyı ekleyebilirsiniz. 

Photo Flash Maker içerisinde flash galerileri hazırlayabileceğiniz hazır şablonlar, animasyonlar ve daha fazlasıyla birlikte gelir. İstediğiniz hazır şablonları ve animasyonları seçerek kendinize özgü ve farklı slayt gösterilerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Oluşturduğunuz slayt gösterilerini ve flash animasyonları, swf ve html formatında bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz gibi, isterseniz internet üzerinde kendinize ait bir sayfada veya sosyal paylaşım platformlarında kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

Photo Flash Maker indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular