Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Prada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri
 

Prada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri

Reklam

Prada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri

Prada ve LG Electronics Kore’nin Seul kentinde yapılan bir toplantıda birlikteliklerini devam ettirme kararı aldılar. Geçmişte iki firma birlikte önemli başarılar elde etmişlerdi, bu nedenle LG 3.0 ile yeni bir Prada cep telefonu geliştirecekleri açıklandı. LG ve Prada işbirliği 2006 senesinde başlamış ve 2007 ve 2008 yıllarında tanıtılan iki özel cep telefonu modeli ile  özel cep telefonu dünyasına merhaba dediler. Yeni Prada LG 3 cep telefonunun 2012 yılının başlarında duyrulması bekleniyor.


LG ve Prada birlikte ürettikleri cep telefonlarında akıllı ve pratikliği göz önünde tutmuşlardır. Bilindiği üzere Prada LG 1.0 cep telefonu dünyanın ilk dokunmatik cep telefonudur. Prada LG 2.0 modeli Link Teknolojisine sahip kendine özgü saat özelliğiyle güncel bir kullanıcı kolaylıgı sağlıyor..
Cep telefonu dünyasında demirbaş  modellerden Prada LG 1.0 harika bir başarı grafiğiyle satış rekorlarını alt üst etti. LG ve Pradanın bu özel cep telefonu modeli yüksek teknolojik özelikleriyle üstün tasarımın kilitlerinin anahtarını üzerinde bulunduruyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Prada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaPrada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Prada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaPrada LG 3 Özellikleri Fiyatı Ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular