Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » PS3 İçin Skyrim DLC Çıkış Tarihleri
 

PS3 İçin Skyrim DLC Çıkış Tarihleri

Reklam

PS3 İçin Skyrim DLC Çıkış Tarihleri
Oyun konsollarının arasında en çok tercih edilenlerden biri olan PS3 farklı oyunlarıyla oyun severleri memnun etmektedir. Bazı oyunların PS3 için bulunmaması, kullanıcıları bir hayli üzmekte. Bu durum için oyuncu firmaların önlem alması, herkes açısından daha iyi olacağı anlamına gelmektedir.

Yazımızda yer alan oyun için çıkış tarihleri artık son şekillerini alıyor. Bu güncel haberi okuyan oyun severler ise Skyrim oyunlarına kavuşacak. Bilindiği üzere Skyrim 2011 yılında en iyi oyun ödüllerini topladı. The Elder Scrolls 5: Skyrim eklenen DLClerle kendini indirilebilir hale getirmiştir.
 
Fakat bu DLCler her konsolda çalışmadı. PC ve X360 için yeni versiyonları, yamaları çıksa bile Skyrimin PS3 versiyonu bulunmuyordu. PS3 oyun konsollarında yaşanan bu sıkıntı birçok yorum üzerine düzeltilme kararı alınmıştır.

Yapımcı firmanın ise bu duyarlılığı PS3 için sorunları giderdiğini açıkladı. PS3 kullanıcıları ise bu haber sonrası memnun olarak çıkış tarihlerini bekledi. PS3 için gelecek olan DLClerin 3 tanesinin çıkış tarihi güncel olarak belli olmuştur.

Bu DLCler şu şekildedir;
 
  • Dragonborn 17 Şubat,
  • Heartfire 20 Şubat,
  • Dawnguard 27 Şubat tarihlerinde sizlere sunulacaktır.

Bu durumda PS3 oyun konsoluna sahip olanlar artık yeni oyunlarını büyük bir keyifle ve kolayca oynayabilecek. Herhangi bir sorun yaşamadan Skyrim oyununuzu oynayarak arkadaşlarınızla veya ailenizle zevk alarak oyununuzu oynayabilirsiniz. PS3 için yeni çıkacak oyunların tarihleri her zaman güncel olarak belirtilecektir.  

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular