Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Radyasyon Önleyici - Radyasyon Engelleme Nasıl Yapılır? Radyasyon Önleme
 

Radyasyon Önleyici - Radyasyon Engelleme Nasıl Yapılır? Radyasyon Önleme

Reklam

Birçok araştırma, cep telefonu radyasyonunun laboratuvar ortamındaki biyolojik sistemler üzerindeki zararlı etkilerini göstermiştir.

Aulterra, merkezi A.B.D.’nin Idaho eyaletinde bulunan ve cep telefonu, bilgisayar, baz istasyonları, mikrodalga fırın, telsiz telefon, televizyon gibi elektromanyetik alan (EMFs) oluşturan ve radyasyon yayan ürünlerin insan sağlığına etkilerinin önüne geçmek amacıyla araştırmalar yapıp ürünler geliştiren uluslararası bir şirkettir. 

Aulterra Neutralizer, firmanın en bilinen ürünüdür. Tamamen doğal bir harmanı bulunan (toz kayalar) bu küçük hologram disk, içeriğindeki bileşikler sayesinde radyasyonun insanlar üzerindeki etkilerini nötralize ettiği ispatlanmış dünyadaki tek üründür. 

Aulterra Neutralizer, yerkürede ender noktalarda mevcut olan organik bileşikten oluşan kristal kaya parçacığı tozundan meydana gelmiştir. 1995te bu kaya üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar sonunda kayanın elektromanyetik alana karşı tepki verdiği görülmüştür. Bu çalışmaya müteakip  bu kaya, parçacık araştırması yapılmak üzere A.B.D. de bulunan Quantum Biology Research Labs e gönderilmiştir. Yapılan uzun ve detaylı çalışmalar sonrasında  bu benzersiz maddenin, elektromanyetik alana tepki göstermesinin yanında insan için tehlikeli olan radyasyonu nötralize ettiği  bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bu bileşik, günlük kullanıma uygun olarak Quantum Biology Research Labs kontrolünde Aulterra International tarafından değişik şekillerde piyasaya sunulmuştur.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?