Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » Recuva indir
 

Recuva indir

Reklam

Recuva indir

Bilgisayar konusunda ne kadar uzman olursanız olun, dosyaları yanlışlıkla silmek sandığınızdan çok daha yoğun gerçekleşen bir olay. Buna göre Recuva gibi bir araca sahip olmak her zaman iyi bir fikir. Recuva ("recover" olarak okunur) ile, bilgisayarınızdan, USB sürücünüze, MP3 çalarınızdan, hatta fotoğraf makinenizin hafıza kartından yanlışlıkla silinen dosyaları geri.

Çok rahat bir kurtarma sihirbazı dosyalarınızı bulma konusundaki tüm tahmin edilebilir çalışmaları çözer. Yapmanız gereken tek şey kurtarmak istediğiniz dosya türünü (fotoğraf, e-posta, video vb.) Seçmek ve nerede olabilir (geri dönüşüm kutusu, medya kartı vb.) Göstermek. Recuva'nın işi bittiğinde kurtarılamadı tüm dosyaların olduğu bir liste göreceksiniz ve bu listeyi farklı şekilde sıralayabiliriz ve özelleştirilebilir bir filtre vasıtasıyla listede arama yapabilirsiniz. Daha sonra restore istediğiniz dosyayı seçebilir ve işinizi çözebilir.

Sonuçta Recuva sadece bir yazılım aracı ve harika yaratması beklenemez. Dosyaları sildikten sonra programı ne kadar sık kullanırsanız onları kurtarma şansınız o kadar çok olur. Ayrıca dosyaları başka bir sürücüye kaydedin. Bu da başarı oranını artıracaktır.

Bazı önemli dosyaları kazara sildiyseniz korkmayın: Recuva'yı kullanın ve dosyalarınızı muhtemelen kurtulacaksınız!

Recuva indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?