Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Diyet » RedPepper inceltici Kırmızı Biber Jeli
 

RedPepper inceltici Kırmızı Biber Jeli

Reklam

% 100 Doğal olup hiç bir kimyasal madde içermemektedir. Selülitte ve incelmedeki etkisine inanamayacaksınız. 45 dk içinde 4 cm. incelin!
RedPepper Gel (Kırmızı Biber Jeli) Hakkında

Cayenne tipi Kırmızı acı biberden özel olarak elde edilmiş acı biber ekstresi, organik uçucu yağlar ve soğuk pres baz yağlar kullanılarak hazırlanan Redpepper Gel, % 100 doğal olup, natürel olmayan hiç bir hammedde içermez.

Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı bir üründür.

Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Uygulama Öncesi ve Sonrasında Ölçünüzü Alın. Değişikliği Siz de Hissedeceksiniz!
Selülit İçin RedPepper Gel

Selülit özellikle vücudun karın, kalça, baldır kısımlarında gelişme gösterir. Günbegün derinin üzerinde yağdan oluşmuş tabaka incelecek ve yok olacaktır. En önemli nokta aksatmadan her banyoda uygulanmasıdır.

Her insanın vücudu ısı ve neme ayrı tepki gösterdiği için başarıya ulaşma süreleri birbirinden farklı olabilir. Önerimiz RedPepper Geli kullanmaya başladığınız andan itibaren vücut ölçülerinizi devamlı kontrol etmenizdir. Göreceksiniz ki 4-10 hafta zarfında düzenli uygulama neticesi ile istediğiniz ölçülere, perhiz ve rejimsiz sahip olmuşsunuz.
Red Pepper Gel Kırmızı Biber Jeli İçeriği

Acı biber yağı (Capsicum frutescens), Herbal Mix Oil, Balmumu (Beeswax).
RedPepper Gel Kırmızı Biber Jeli Nasıl Kullanılır?

Uygulanacak bölgeye dairesel hareketlerle, 10-15 dakikalık masajla (fazla bastırmadan) yayılması sağlanır. Uygulama sonrası streç film yardımıyla bölge sarılıp 45 dakika yatarak dinlenilir. Bu işlem ürünün etkisini artırmaktadır.

Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez.
RedPepper Gel Kırmızı Biber Jeli Kullanım Süresi

Ürünü istenilen ölçüye gelene kadar kullanılması tavsiye edilir. İstenilen ölçüye geldikten sonra, yılda bir kez ürün kullanılarak formunuzun korunması sağlanabilir.
Daha Etkili Bir Sonuç İçin

Red pepper gel?in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim tamamen sağlanana kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Günde 2lt su içimi ve spor desteği tavsiye edilir.
RedPepper Gel?in Yan Etkileri

Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?