Manşetler

Buradasın: Rüya Tabirleri » A Harfi İle Başlayan » Rüyada Abla Görmek
 

Rüyada Abla Görmek

Reklam

Rüyada Abla Görmek

Yaptığınız işte ya da ilerde yapmak istediğiniz bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında geliyor. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyada kişi kendi ablasını görürse,
yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Rüyasinda ablasini gören kişi, bekar ise yakinda iyi bir evlilik yapacagina ; evli ise, bir kiz çocugu doguracagina; bu rüyayi bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçecegine veyahut çok hayirli bir haber alacagina işarettir. Bir başka deyişe göre; ablasindan büyük bir menfaat görecegine, ablasi yoksa onun yerine koydugu bir kimseden ayni sekilde bir menfaat bulacagina delalet eder. Bazi tabircilere göre ise rüyada abla görmek, sefkatle ve sevgiyle yorumlanir. Rüyada bir ablasi oldugunu görmek, Aile içinde çok sevildigine isarettir. Ablasini yanaklarindan öptügünü gören, mutlu bir gelecege sahip olur. Ablasi tarafindan öpüldügünü görmek ise, kendisinin ev halkina bagliligini gösterir.

Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına işarettir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular