Manşetler

Buradasın: Rüya Tabirleri » S Harfi İle Başlayan » Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri
 

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri

Reklam

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri

rüyada Sevişmek, rüyada Sevişmek rüya tabiri, rüyada Sevişmek görmek, rüyada Sevişmek yaptığını görmek, rüyada Sevişmek olduğunu görmek, rüyada Sevişmek aldığını görmek, rüyada Sevişmek sattığını görmek, rüyada Sevişmek bulduğunu görmek, rüyada Sevişmek ile oynadığını görmek, rüyada Sevişmek görmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek görmeyi yorumla, Sevişmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek ettiğini görmek ne anlama gelir
Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit se.... sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Cinsi Münasebet.)

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada sevisen iki insan görmek, yeni bir ask heyecanı duymak arzusu ile içinizde kipirdanmalar olduguna; kendinizi sevişir halde görmek, simdilik bu duygudan uzak bulunduğunuza delildir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada Allah için seviştiğini gören kimse, Allahin rahmet ve rızasına nail olur ve günahtan kaçinir.

Kafirin Rüyada Allah için seviştiğini görmesi, Müslüman olmasına; eger bu sevisme Allah için olmazsa, neticesi hiyanet olan bir ortaklik akdetmeye ve velisiz evlenmeye işarettir.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular