Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » S4 League indir
 

S4 League indir

Reklam

S4 League indir

Anime oyun ve shooter'ın birleşmesi olarak S4league , anime ve shooter fanları için ideal bir oyundur . Yüksek kaliteli anime sunan bu havalı third person shooter , baş döndürücü ve renkli grafikleriyle de hem eğlence , hem de hareket ihtiyacınızı karşılar .

S4league , her daim kaliteli çizgi grafikleri sağlayan anime oyun grafikleri motoruna sahiptir , ister koşuyor ister atlıyor veya atış yapıyor , ister haritalar arasında uçuyor ol . Neo Tokyo anime oyun stili , yeni başlamış oyunculara bile büyük görüntüler ve parlak sahneler vaat eder . En iyi noktası : Bu ​​grafikler için nadiren kaynağa ihtiyaç duyulur , S4League'i video oyununu destekleyen her bilgisayarda oynayabilir . S4League'e katıl ve harika görün!

Hazır iyi görünmekten bahsetmişken , çeşitli karakterler ve tonlarca farklı stille , giyim , aksesuar ve silahlar gibi yüzlerce eşyayla , bu anime oyunda oyun deneyimini kişiselleştirebileceğini ve fütüristik tarzını ortaya koyabileceğini söylemeye bile gerek yok sanıyoruz . Olgun bir shooter tarzına mı sahip olmak istersin yoksa kendi şeker tarzına sahip bir anime oyununun canlılığına mı ? S4League'de hepsi mevcuttur .

Kendi muhteşem karakterini donatılmış , şimdi harekete başlama sırası geldi . Bu atıcı ve anime oyunu kombinasyonunda farklı oyun mode'ları arasından seçim yapabilirsin . Örneğin Touchdown'da amacın topu yakalamak ve diğer partinin kapısına kadar getirmek . Bu , shooter'lar ve de savaş dövüşçülerinin yeteneklerini gösterebilmeleri için çok iyi bir fırsattır . Heyecan verici diğer bir oyun mode'u olan Deathmatch'de ise diğer shooter'larda olduğu gibi taktiklerini , reflekslerini ve savaş becerilerini kanıtlamak gerekir .

Daha çok anime oyununa yakın olan Chaser mode'da ise olay tamamen temel bir düşmandan , Chaser'dan , belirtilen süre içinde kaçmaktır . Atari salonlarındaki shooter'ları hatırlatan , anime oyun tarzında bir de arcade mode mevcut ve burada üstün yeteneklerini kitlelere gösterebilirsin . Bu mode'da bir 3D dünyasında bir yol boyunca gider ve bir çok rakibinle karşılaşır , çarpışır . Burada iyi reflekslere ihtiyacın vardır ve de hızlı taktiksel kararlar alman gerekir .

S4league tamamen online bir oyun , dolayısıyla yeteneklerinin ne kadar üstün olduğunu kanıtlamak gereken , anime oyunları ve shooter'larda tecrübe sahibi binlerce oyuncu mevcut . O halde S4League'e katıl , klan sistemine ve sıralamaya hüküm , dünyanın en iyi shooter'ı ve anime oyuncusu ol !

Her şey daha karanlık ve daha güçlü ...

S4 Dark Lightning - Geçmiş Hikayesi

Yüzyıllar boyunca okyanusun dibinde çökmüş kalmış , unutulmuş bir kıtada aklı hayal bile edemeyeceği bir sır yatıyor . Arkeolojik bir keşif turu sayesinde , çok eskilerden kalma taştan bir tablet şimdi ana kıtadaki insanların eline geçmiş durumda . Zincirlerle çevrili tabletin her yerine ikili bir kod kazınmış . Keşif turuyla ilgili olan bilim adamları bu kodu " Zerone Code " olarak adlandırıyorlar .

Zerone Kodu'nun deşifre edilmesiyle tamamen bir kültür ortaya çıkmış oldu : Giyim , silahlar , mimari ve daha bir çok kanıt , bizden çok daha öncesinde bir kültürün var olduğunu göstermektedir . Devletin gizli bir örgütü , en iyi bilim adamlarından oluşan bir takım oluşturdu ve onları elde edilen tüm bu bilgileri analiz etmek üzere görevlendirdi . Bilim adamları keşfedilen bu kültürü modern toplumla karşılaştırıldığında ve giyim , mimari ve silahlanma konularında aralarındaki benzerlikleri ortaya çıkarmaya başladılar .

Bilim adamlarından oluşan ekip çalıştı ve dünya çapındaki sanal savaş sporları ligi S4League'de testler uyguladı . Bu testler sırasında hiç beklenmedik olaylar meydana geldi : Sanal alana koydukları bazı test mimarları aniden gerçek dünyada somutlaştı , görünür oldu . Bu olay sonucunda devlet projeyi durdurdu ve kazaları ört bas edip kitlelerin paniğe kapılmasını önlemek amacıyla medyanın üzerinde baskı kurdu . Yine de bazı geliştiriciler yine net üzerinden bazı mesajlar aldılar ve kod üzerinde kendi başlarına çalışmaya başladılar . Pandora'nın Kutusu , bir daha kapanmamak üzere açılmış oldu ve rahatsız edici karanlık gücünü S4league üzerine düşürmeye başladı .

... Demirden işlenen giriş kapısı - arama kulesinin altında olan - hala kapalı ve erişilmez durumda . Onun ötesinde , çaresizliği andıran karanlık bir sis ve ölüm esintisi var . Pelerininin şapkasını yüzüne indiren bir kadın gecenin içinde ilerliyor ve bu tüyler ürpertici giriş kapısına doğru yol alır . Aşırı yağmur ve şimşek , demirin gıcırdayan sesiyle ahenk içinde . Bu ahengi bozan tek şey ise zincirler içindeki küçük kızın inlemeye .
Pelerinli kadın birden girişteki bu küçük kızı fark ediyor . Kız , güçlü iki bıçakla tutturulan zincirlerle tutuluyor ve ne zaman hareket etmeye kalkarsa onu saran zincirler adeta bir bebeğin ağlaması gibi hüzünlü bir ses çıkarıyor . Yere monte edilmiş gibi hareketsiz duran bu iki bıçağın etrafında oluşan mavimsi aura kızın yüzünü aydınlatıyor . Küçük kız kadını fark ettiğinde , yavaş yavaş kafasını kaldırıyor ve onun olduğu tarafa gözlerini dikiyor .

Kadın küçük kıza soruyor : " Vakit geldi mi ? " " Eğer işimin bittiğini düşünüyorsan yanılıyorsun " , diye cevap verir kız . Kadın ona bakıyor ve sonra arkasını dönüp yürümeye başlar . " Doğru zaman geldiğinde geri geleceğim " söylediği son şey olur .

Çırpınan küçük kız orada yatıyor ve çan kulesinin boşluğuna öylece bakıyor . Bir süre sonra bir başkasının varlığını hissediyor . " Hey , sen ! Evet , sen " diye bağırıyor karanlığa . " Orada olduğunu biliyorum ! Bu kabustan kurtulmanı , daha güzel bir uyku görmeni sağlayabilir , kulağa nasıl geliyor bu ? Bana yardım etmelisin , yoksa ... "

İşte bu , S4League'de karanlık bir dönemin başlangıcına işaret ediyor .

Style - Kendi tarzını yarat , kendi kahramanın ol ve gelmiş geçmiş en iyi S4 oyuncusu olarak anıl . Devrim yaratın bir 3D - Cartoon - Rendering teknolojisiyle S4 sizlere müthiş hareketler yapma ve karizmatik görüntüler elde etme fırsatı sunuyor .

ESPER - Farklı farklı insanüstü yetenekleri seç ve stratejik bir kullanımla takımını galibiyete taşı.Shooting - Tüm silah çeşitlerini dene ve kendine en çok uyan silahı seç . Galibiyet için en iyi silah ve yetenek kombinasyonunu hazırla

Sports - Arkadaşlarınla ​​beraber bir takım kur ve " Deathmatch " veya " Touch Down " seçeneklerinde mücadele et .

Touch Down'dır görev topu yakalamak ve kaybetmeden hemen rakibin kalesine taşımak . Takım ruhu gerek !

S4 League indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?