Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Samsung Galaxy S4 Mini GT Özellikleri
 

Samsung Galaxy S4 Mini GT Özellikleri

Reklam

Samsung Galaxy S4 Mini GT Özellikleri

Son yıllarda telefon teknolojisi aldı başını gitti. Telefon markaları içerisinde en çok göze çarpan markalardan biri Samsung en son çıkan telefonu Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190’ı piyasaya çıkardı. Telefon adeta küçük bir dünyayı içine alıyor. Samsung Galaxy serisi ile başlayan mükemmel yükseliş S4 ile doruğa çıkacağa benziyor.Samsung aylar öncesinden S4 mini’yi piyasaya çıkaracağını bildirmişti. Samsung hastaları büyük bir heyecan ile beklemeye geçtiler.

Samsung bu beklemeye değen bir biçimde S4’ü gün yüzüne çıkardı. S4 mini akıllı telefon son android sistemi olan 4.2.2 ile çalışmaktadır. 1.6 Ghz hızında dual core işlemciye sahip olan bu cihaz 4.3 boyutunda QHD ekranına sahiptir. Samsung firmasının yaptığı açıklamaya göre Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190 4 farklı versiyon ile piyasaya sürülecek. Bunun nedeni ise Bazı ülkelerde gelişen teknolojilere tam anlamı ile işlevsel bir hava katmaktır. Çünkü bazı ülkelerde 4G desteği olduğundan bu sistemin kullanılmasını sağlamaktadır.

Bizim ülkemiz 4G desteğini sağlamadığı için 3G’li modeli ile piyasaya girecek. Hem küçük hem de çok işlevsel olması telefon kullanıcılarını son derece memnun ve tatmin etmektedir. Özellikle çok yoğun bir iş yaşantısına sahip olan kişiler yolda veya dışarıda bilgisayar üzerinden görmesi gereken işleri bu android sistemler üzerinden de görebilme imkanına sahip oluyorlar bunun yanında telefon özelliği de görmesi bu cihazların diğer markalara göre bir adım önde olmasını sağlıyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?