Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Samsung Galaxy S4 Satış Fiyatı Nedir?
 

Samsung Galaxy S4 Satış Fiyatı Nedir?

Reklam

Samsung Galaxy S4 Satış Fiyatı Nedir?

Teknoloji devi Samsung tarafından tanıtımı yapılan Galaxy S4 büyük ekran ince ve daha kaliteli bir işlemciye sahiptir. Kullanıcıları performans olarak son derece memnun edeceği belli olan bu cihazın en merak edilen konusu fiyatıdır.

Günümüzde geldiğimiz teknolojik yapının en büyük temsilcilerinden biri olan Galaxy S4 göz ve ses ile kontrol imkanı sağlamaktadır. Samsung'un adeta kralı olan Galaxy S4 8 çekirdekli Exynos 5 octa işlemciye sahip 7.9 mm inceliğinde ve 130 gr ağırlığındadır. Ayrıca HD ekran seçenekleri ile rakiplerini adeta korkutmaktadır. Fiyatının 2000 TL dolaylarında olacağı tahmin edilemektedir.

Samsung yaptığı açıklamada Nisan ayı sonunda piyasaya sürülecek olan Galaxy S4 Türkiye dahil 9 ülkede yerel olarak lansman tanıtımı yapılacağını belirtti. Fiyatının ise Galaxy S3 ün ilk çıktığı andaki fiyatına benzer bir fiyat olacağını belirttiler. Cihaz çıkacağı ülkelere özgü yerel içerikler de bünyesinde barındıracak. Galaxy S4 de bir çok kaliteli uygulamanın yanı sıra 9 dilde çeviri yapılma imkanı ile çok işlevsel bir hale getirilmiş. Ayrıca son derece hızlı sayfa çevirme özelliği ne kadar süratli bir işlemciye sahip olduğunun göstergesidir.

Galaxy s4 ile ilgili olarak söylenebilecek olumsuz tek şey FM radyonun olmamasıdır. Esasında çok kullanılan bir özellik olmamasına rağmen bu kadar donanımlı bir cihazda neden olmadığı soru işretleri doğurmuştur. Yapımcının yaptığı açıklamaya göre artık insanlar radyodan müzik dinlemediğini daha çok sosyal medyayı kullandıklarını belirtmiştir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?