Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Samsung Galaxy Xcover 2 Özellikleri ve Fiyatı
 

Samsung Galaxy Xcover 2 Özellikleri ve Fiyatı

Reklam

Samsung Galaxy Xcover 2 Özellikleri ve Fiyatı

Yeni üretilen akıllı telefonlar ile birlikte her imkana telefonlar sayesinde ulaşabiliyoruz. Telefonların sağladığı bu avantajlar da insanları telefon sektörüne itmektedir. Gün geçtikçe gelişen sektör ile birlikte firmalar en iyi telefonu en uygun fiyata üretebilmenin yarışına girmiştir.

Mobil sektörünün lider markalarından biri olan Samsung, S’serisinden sonra Galaxy serisi modellerine büyük bir gelişim hızı sağlamaya başladı. 2013’yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülen Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 modeli ile akıllı telefon sektöründe lider konumunu sürdürmeye devam etmektedir.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan yeni Samsung modeli, Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 ile en uygun fiyata en iyi özelliklere sahip olabilirsiniz. 3G jenerasyonuna sahip olan Galaxy Xcover 2 , 12 mm.lik inceliği ile bizleri şaşırtırken sadece 148 gram ağırlığa sahiptir.

1000 Mhz’lik bir hıza sahip olan Samsung S7710 Galaxy Xcover 2, çift çekirdek olma özelliğini göstermektedir. 1 GB gibi dev işlemciye sahip olan bu telefon ile 16M Renk sayısına ulaşabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliğinde olan bu yeni model, 480*800 çözünürlüğüne sahiptir. Çoklu dokunmatik özelliği de bulunan telefonun negatif özelliklerinden biri de 3g boyutlu görüntüleme imkanının olmamasıdır. Wi-fi , 3G, Gps, bluetooth gibi bağlantı imkanlarına sahip olan Samsung S7710 Galaxy Xcover 2, 4GB dahili hafızası ve 32 gb’a kadar yükseltilebilen microSD girişine sahiptir.

Yukarıda özelliklerini saydığımız Samsung Galaxy Xcover 2'nin satış fiyatı ise 329 Euro ile başlamaktadır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?