Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Samsung I9505 Galaxy S4 Fiyatı ve Özellikleri
 

Samsung I9505 Galaxy S4 Fiyatı ve Özellikleri

Reklam

Samsung I9505 Galaxy S4 Fiyatı ve Özellikleri

Telefonda artık bir dünya markası olan Samsung çıkardığı aklı telefonlar ile hayatımıza kolaylıklar getirmektedir. Samsung I9505 Galaxy S4 bünyesinde bir çok özelliği bir arada kullanma imkanı verdiği için çok fazla tercih edilen bir telefon olacağa benziyor.

Samsung 2013 yılının mart ayında piyasa süreceğini açıkladığı telefon piyasaya girdiği ilk günden beri yok satmaya başladı. Bu boyutlarda bir telefonun sunduğu özelliklere bakılırsa son derece işlevsel bir telefon olduğunu görmek mümkün. Bu telefon ile teknolojinin geldiği son noktaya tanıklık edeceğiz. Telefon Ülkelerin mobil alt yapılarına göre 2G, 3G, 4G olarak piyasaya sürülecektir. Ülkemizde ise alt yapının 4G’ye kullanım imkanı tanımamasından ötürü 3G ile piyasaya sürülecek.

130 gram ağırlığında olan telefon 136.6 x 69.8 x 7.9 mm boyutlarına sahiptir. Multituch özelliği bulunmakta olup. 16 milyon renkli bir ekran kalitesine sahiptir. Android 4.2.2 sistemine sahip olan bu akıllı telefon aynı zamanda USB port desteği de sağlamaktadır. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi erişim noktası(AP) özelliği ile bir laptopun görebileceği hatta daha uzak alanlardan internet sağlayıcılarına çok hızlı bir biçimde bağlanacaksınız.

Ayrıca bir telefondan beklenmeyecek onlarca özellik mükemmel kamera kalitesi ile Samsung bir teknoloji harikasını ortaya çıkarmış. Ülkemizde Samsung telefon kullanımı günden artmaktadır. Burada Japon firmasını akıllı yatırımlarının göstergesidir.

Yukarıda özelliklerini sunduğumuz, Samsung I9505 Galaxy S4 Fiyatına gelince ülkemizde yaklaşık olara 600 dolardan satışa çıkarılacak.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?