Manşetler

Buradasın: Biyografi » Tiyatro - Oyuncu » Saruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
 

Saruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Reklam

Saruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

7 Ocak 1970 yılında dünyaya gelen Saruhan Hünel konusu başlığındasınız. Peki Saruhan Hünel  kimdir? Saruhan Hünel evli midir? Saruhan Hünel sevgilisi var mı? Saruhan Hünel hangi dizilerde oynadı? Saruhan Hünel kaç yaşında nerelidir? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Sizinde bildiğiniz duyduğunuz bilgileri paylaşmak isterseniz yorumda bildirebilirsiniz. 

Saruhan Hünelin anne tarafı Araptır. Annesi Bağdatlı bir hanımdır. Babası ise Selanik tarafındandır. İstanbulda 1970 yılında dünyaya gelmiştir. İlk olarak mankenlikle başlayan başarılı oyuncunun yine oyunculuğa başladığı şehir İstanbuldur.

Yakışıklılığı ve sempatikliğiyle adını konuşturan Saruhan Hünel hem dizilerde hemde normal hayatında maço bir karaktere sahip olmasıyla da tanınıyor. Genç kızların hoşlandığı bir oyuncu diyebiliriz Saruhan Ünel için. 2006 yılında Kaybolan Yıllar dizisinde Esmer rolünde hayatımıza girmiş olmasada onu tam olarak bu dizide tanıtık. Uzun bir proje olan dizide gönüllere taht kurmuştur. Dilerseniz Kaybolan Yıllar dizisi dışında rol aldığı projelere göz atalım.

Saruhan Hünelin Rol Aldığı Yapımlar

 
1992 Gündüz Karanlığı
1993 Yasak Sokaklar
1993 Ufukta Bir Ağaç
1998 Aynalı Tahir
1999 Suat
2000 Milli Saraylarımız
2003 Melek
2006 Kaybolan Yıllar
2009 Aile Reisi (Konuk Oyuncu)
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Saruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaSaruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Saruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaSaruhan Hünel Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
ela - 01.02.2015 - 09:44
süper