Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Serdar Ortaç Evlenecek Mi?
 

Serdar Ortaç Evlenecek Mi?

Reklam

Serdar Ortaç Evlenecek Mi?

Geçtiğimiz günlerde Kıbrısta sahne alan ünlü popçu Serdar Ortaç çocuk özlemini söylediği cümleler ile belirtti. Konser öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Serdar Ortaç kendisine sorulan soruları yanıtladı. Yeni yılın sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diledi.

2013 yılında evleneceğini dile getiren Serdar Ortaç bunun üzerine gazetecilerin Başbakan üç çocuk tavsiye ediyor siz ne diyorsunuz sorusuna Sözlüm kesin 3 çocuk ister fakat başta sağlıklı olması lazım birde ben ilk önce kız babası olmak istiyorum diyerek kız çocuğu babası olmak istediğini ve yakın zamanda evleneceğini duyurdu. Ardından ekleme de bulundu.

Eğer erkek babası olursam Cem Yılmazın dediği gibi çık oğlum göster herkese derim diyeceğini söyledi ve eğer kız babası olursam 9dan eve geç girmeyeceksin diyerek otoriter bir baba olurum dedi. 19 yaşında olan sevgilisi Luiz ile 2013 yılında evlenmeyi düşündüğünü basın mensuplarına açıkladı. Görülen o ki Serdar Ortaç ve sevgilisi Luiz evlilik hazırlıklarına başlamış. Daha önce de hatırlayacak olursanız Bebekte akşam yemeği yerken görüntülenen Serdar Ortaç sevgilisi için "Ona en kısa zamanda çok güzel bir evlenme teklifi yapacağım ve baba olacağım" cümlelerini söylemişti.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?