Manşetler

Buradasın: Biyografi » Kim Kimdir » Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri
 

Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri

Reklam

Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri

Boluspor basketbol takımına geçtiğimiz günlerde transfer edilen Serkan Tanırgan bu yıl 24'üncüsü düzenlenen Best Model Türkiye yarışmasında yer aldı .

24 yaşındaki  Serkan Tanırgan 30 erkek ve 30 kadın genç manken adayının yarıştığı yarışmada birinci olarak Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması Manhuntda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Birincilik kuşağını geçen yılın birincisi ve Adını Feriha Koydum dizisi ile ünlü olan, Oyuncusu Çağatay Ulusoyun taktığı Tanırgan, hayalinin gerçek olduğunu Hayalim gerçek oldu cümlesiyle belirterek yeni yaşamına dizi Oyuncusu olarak devam edeceğini söyledi.

Hayatı

1987 yılında Almanya'da doğan Serkan Tanırgan daha sonrasında Türkiye'ye gelerek yaşamına burda devam etmiştir çok küçük yaştan beri basketbolla uğraşan Serkan Tanırgan yaklaşık 18 sene boyunca basketbol oynamıştır.

Kariyeri

Basketbol Kariyeri
Basketbol hayatına küçük yaşta Tofaş'ta başlamış ve daha birçok takımda oynamıştır birçok şampiyonluklar yaşamıştır.En son Boluspor'da basketbol oynamıştır.
Tv Programları
Tv8 ekranlarında hala devam eden Trophy Turk yarışmasında yarışmaktadır.
Serkan Tanırgan Nisan 2013 tarihi itibarı ile Show Tv'de yayınlanan Ben Burdan Atlarım isimli programda yarışmacı olarak yer almaktadır.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaSerkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaSerkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaSerkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Serkan Tanırgan Kimdir ? Biyografisi Ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
esra - 30.12.2011 - 20:14
süper