Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Aşk » Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?
 

Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?

Reklam

Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?

Bildiğiniz gibi her yıl 14 Şubat günü sevgililer günü, bu gün sevgililerin birbirleriyle en çok vakit geçirdiği ve hediyeler aldığı hatta evlilik teklifi aldıkları gündür. Sevgililer Gününde nereye gidelim, sevgilimi nereye götüreyim değişik olsun diye düşünüyorsanız sizde bizdensiniz. O zaman yazımızın devamını okuyun ve sevgililer günüde sevdiğiniz kişi ile ne yapacağınıza yazımızı okuduktan sonra karar verin.

 

İster şık bir otelde, isterseniz romantik bir restoranda ya da gece klubünde müzikle dopdolu eğlence dolu bir gece? Tercih sizin!


Çırağan Tuğra Restaurant & Lounge

Tuğra Restaurant & Lounge’da 14 Şubat Salı Sevgililer Günü, kadınlarla erkeklerin farklılıklarından doğan uyuma dikkat çeken, birbirini tamamlayan lezzetlerden oluşan iki ayrı özel menü sunulacak: “Beyefendinin” ve

PiPa İtalyan mutfağından örnekler sunan mönüsü, seçkin şarap ve şampanya listesi ile PiPa, Sevgililer Günü”nün romantik ortamıyla aşkınıza ortak olacak…

Kitchenette Kitchenette şubelerinde 7-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olan ‘Week in Love’da avantajlı menüler, aşkınızı doruklara çıkaracak özel tatlar ve eğlenceli sürprizlerle aşka doyacaksınız!

Mia Mensa Büyüleyici manzarası, “Sevgililer Günü” nü en iyi yaşatacak aşk şarkıları, romantik dakikalar geçirebileceğiniz kış bahçesi ve sadece bu özel gün için hazırlanan mönüsüyle sizleri bekliyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?