Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Sinem Kobal Oyunculuğu Bıraktı
 

Sinem Kobal Oyunculuğu Bıraktı

Reklam

Sinem Kobal Oyunculuğu Bıraktı

Küçük Sırlarda rol alan ünlü oyuncu Sinem Kobalın oyunculuğu bırakma kararında Arda Turanın etkili olduğu söyleniyor... İşte Sinem Kobalın oyunculuğu bıraktıktan sonra yapacağı iş;

Kobal bundan sonra kamera arkasında . Küçük Sırların başrol karakteri Su, kendi yapım şirketiyle televizyonlara program yapıp, satacak. ve çok özel oyunculuk projelerinin dışında, kamera arkasına geçerek hayalindeki projeleri gerçekleştirecek.İlk projesi için TRTyle masaya oturdu. Genç yıldız, şu sıralar ünlü oyuncularla röportajların ve kamera arkası özel görüntülerin yer alacağı programının görüşmeleri için İstanbul-Ankara arasında gidip geliyor .

Sevilen gençlik dizisi Küçük Sırların başrolünde yer alan Sinem Kobal, sezon boyunca dizideki öpüşme sahneleri yüzünden Arda Turanla yaşadığı krizlerle hep gündemdeydi. Galatasaraylı milli futbolcu Arda Turanla evliliğe yelken açan bir ilişki yaşayan Kobal, sevgilisinin de karşı çıkmasının etkisiyle dizinin senaryosundaki öpüşme sahnelerinde oynamamıştı. Söylenenlere göre, Arda Turan da Sinemin yapımcılığa geçmesine destek veriyor. Güzel yıldızın, kameranın önünde olmasındansa, arkasında bir iş seçmesini telkin ediyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Sinem Kobal Oyunculuğu Bıraktı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?