Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Skout Nedir? Skout Nasıl Girilir?
 

Skout Nedir? Skout Nasıl Girilir?

Reklam

Skout Nedir? Skout Nasıl Girilir?

Skout dünya çapında bay ve bayan arkadaşlık sitesidir. Bu siteye genelde iPhone üzerinden giriş yapılarak, ülke, şehir, ilçe gibi arama daraltma özelliği ile kendinize en yakın kişiler ile sohbet edebilirsiniz.

Skout ile fotoğraflarınızı ve anlık yaptıklarınızı paylaşabilir, kişileri takip edebilirsiniz. Skout ile başlayan arkadaşlığınızı isterseniz gerçek hayatınıza da taşıyabilirsiniz.

Skoutda şuanda bilgisayar üzerinden normal kayıt bulunmamaktadır fakat facebook üyeliğiniz ile kayıt olabilirsiniz. Facebook üyeliğiniz ile kayıt olduktan sonra ülke, şehir kısıtlaması yapamıyorsunuz, iPhone gibi mobil cihazınız ile giriş yaparak arama daraltma özelliğini kısıtlayabilirsiniz.

Skoutun tek dezavantajı web kamerası özelliğinin bulunmamasıdır. Ama yine de arkadaşlarınızın facebook hesabını alarak facebooka ekleyerek görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınız için Skout uygulamasını indirerek giriş yaparak canlı görüşmelere başlayabilirsiniz.

Android ve İOS İşletim sistemi kullanan mobil akıllı telefonlar için uygulamayı indirmek için Skout indir sayfamızı ziyaret ediniz.

Skout Hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
sibel - 23.07.2013 - 02:40
bence çok saçma bir düşünce bu iş için harcadıgınıza degmez sizin yaptıgınız gibi binlerce site var sizin yapmış oldugunuz ise cep telefonunda faceye girmek gibi bişi ben bile sizin yaptıgınızdan çok daha güzel ayrıntılı ve binlerce kişinin bayılarak girecegi bi site yapabilirdim tabi elimde gerekli ekipmanlar olsaydı neyse sanırım bu kdar eleştiri yeter bol şans...:))