Manşetler

Buradasın: Program indir » Skype indir » Skype İndir - Skype Messenger indir Son Sürüm
 

Skype İndir - Skype Messenger indir Son Sürüm

Reklam

Skype İndir - Skype Messenger indir Son Sürüm

Msn Messenger Skype ile yaptığı anlaşma sonucunda Msnden tamamen desteğini kaldırıp Skype ile işbirliği içerisinde olmaya başladılar.

Msnnin sunduğu her türlü özelliği daha kaliteli bir şekilde sunan Skype artık yeni çağın msn programı olacak. Tam 13 sene boyunca kullandığımız Msn Messenger artık yerini Skype görüntülü ve sesli konuşma programına bırakıyor.

Kullanıcılar ilk başlarda Skype programını kullanmakta biraz zorluk çekecek olsa da zamanla alıştıklarında eminim daha çok seveceklerdir. Skype ile görüntülü ve sesli konuşmanın yanı sıra aynı zamanda sabit ve cep telefonlarına cüzi bir miktar karşılığında aramalar da yapabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerine rağmen program ücretsizdir. Skype 2014 sürümü ve güncel sürümler çıktığında bu başlık altında sürekli güncellenerek sizlere sunulacaktır.

Skype indir

Skype İndir - Skype Messenger indir Son Sürüm

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
süheyl - 01.07.2013 - 16:19
selamlar benim pc deki skyp sürümü eskiydi.karşı taraf bana kamera görüntü isteği gönderdiğinde kabul ediyorum karşı tarafı ben görebiliyorum fakat karşı taraf beni göremiyor laptobımda kamera var fakat bir türlü olmuyor acaba bu eski skype sürümünden dolayımı oluyor.ben yine enson sürümü yani yukarıdaki sürümü indirdim sorun çözülürmü