Manşetler

Buradasın: Program indir » Skype indir » Skype Konuşma Geçmişi Silme Programı indir
 

Skype Konuşma Geçmişi Silme Programı indir

Reklam

Skype Konuşma Geçmişi Silme Programı indir

Skype ile yaptığınız görüşmelerinizin başkaları tarafından okunmasını istemiyorsanız, Skype için geliştirilmiş geçmiş silme programı olan Delete Skype History ile ileti geçmişinizi silebilirsiniz.

Evde iş yerinizde veya başka bir yerde bilgisayarınız üzerinden yaptığınız yazılı görüşmeler kayıt edilmektedir. Bu konuşmalarınızın arkadaşlarınız veya başka birisi tarafından okunabilir. Delete Skype History Yani Skype Konuşmalarını Silme programı ile bu iletileri silerek başkalarının okumasını engelleyebilirsiniz.

Delete Skype History bilgisayar programı, gizliliğinize yapılan saldırı problemlerini çözer ve çalışırken kullandığınız ya da ortak kullanımda olan bilgisayarlardan Skype görüşme geçmişinizi siler.

Programın kullanım amaçları
İletişiminizin başkaları tarafından görüntülenmediğinden emin olmak istediğinizde
İnternet cafede bir görüşme yaptıysanız ve sistem yöneticisinin ya da diğer ziyaretçilerin özel görüşmelerinizi okumasını istemiyorsanız
Çalıştığınız bilgisayar üzerinde arkadaşlarınız, aile fertleriniz ya da tanıdıklarınızla yaptığınız özel görüşmelere sistem yöneticisinin, iş arkadaşlarınızın ya da patronunuzun erişmesini istemiyorsanız bu basit arayüzlü program size yardımcı olacaktır.
 

Skype Konuşma Geçmişi Silme Programı indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?