Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Skype Konuşmalarını kaydetme
 

Skype Konuşmalarını kaydetme

Reklam

iSkype adlı bir yazılım sayesinde, Skype aracılığı ile yaptığınız konuşmalarınızı, bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Nasıl olduğunu öğrenmek için sizi yazıya alalım.

Skype, son yılların en popüler yazılımlarının başında geliyor. VoIP teknolojisini insanlara alıştıran yazılım, yaptığı atılımlarla uzun süre daha adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

Skype’nin birçok platformda kendine yer bulması, şüphesiz ki kullanıcının yararına. Bunun farkında olan diğer geliştiriciler, Skype’a yardımcı olacak yazılımlar geliştirerek, kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Bu yazılımlardan birini sizlere sunuyoruz. iFree Skype Recorder, Skype aracılığıyla yaptığınız konuşmaları (konferans konuşmaları dahil) bilgisayarınıza kaydeden oldukça kullanışlı bir yazılım. Üstelik Windows 7 desteği de yazılımda mevcut.

Kayıtları MP3 formatında tutan yazılımda, MP3′lerin kalitesini (Bitrate, SampleRate ve mono/stereo kayıt modu) de siz seçiyorsunuz. Bu yazılım ile kolayca kayıtlarınızı yönetebiliyorsunuz. Dahili oynatıcısı sayesinde, kayıtları yazılım üzerinden dinleyebilme imkanı da kullanıcılara veriliyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?