Manşetler

Buradasın: Program indir » Skype indir » Skype Nasıl Kurulur? Bilgisayara Skype Yükleme
 

Skype Nasıl Kurulur? Bilgisayara Skype Yükleme

Reklam

Skype Nasıl Kurulur? Bilgisayara Skype Yükleme
Gelişen internet teknolojileri ile birlikte, birçok işimizi internet üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz. Günlük hayatımızda yapmamızın zor olduğu bir çok olayı internet sayesinde yapabiliyoruz ve bunu ücretsiz olarak temin ediyoruz. Bu hususlardan biri de iletişim sektörüne aittir. Özellikle 2000’li yıllarda büyük patlama yaratan görüntülü konuşma ile, ne kadar uzak olursa olsun, insanlar ile iletişim kurmamız mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca Bknz: Skype indir sayfamıza giderek bilgisayarınıza güvenli bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyamızda en iyi görüntülü konuşma imkanını sunan yazılım kuşkusuz Skype’dır. Özellikle Messenger’ın kapanmasıyla birlikte büyük önem kazanan Skype, görüntülü konuşmanın yanında sağladığı faydalar ile son günlerin en çok kullanılan yazılımları arasında. 
 
Skype’ın özelliklerine bakıldığında ücretsiz ve hızlı olarak telefon görüşmesi yapabilmekteyiz. Ses kalitesi bakımından oldukça üstün olan program, ankesörlü telefonlardan daha iyi sesleri bizlere yansıtmaktadır. Kullanımı son derece kolay olan Skype, arkadaş listenizdeki arkadaşlarınızla sınırsız görüşme imkanı sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz ve kesintisiz olarak sunduğu konuşma imkanları ile hiçbir konfigürasyon gerektirmez. 
 

Kurulum Videosu:


Skype yazılımını bilgisayarınıza yüklemek için sırayla şu adımları takip etmelisiniz. İlk olarak yazılımın setup dosyasını bilgisayarınıza indirin. Kurulum dosyasına çift tıklayarak, Skype’ı istediğiniz dilde bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra giriş yaparak Skype kalitesi ile konuşmalarınıza başlayın. 
 
Bu kadar kaliteli konuşma hizmeti veren Skype’ın bir diğer göze çarpan özelliği de oldukça minimum sistem gereksinimlerine sahip olmasıdır. Windows 2000 ve üstü işletim sistemlerinde çalışan Skype, 128MB RAM ile sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca harddiskinizde bulunan 10 mb'lık yeri doldurabilmektedir. 

 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?