Manşetler

Buradasın: Biyografi » Kim Kimdir » Soner Yalçın Kimdir? Resimleri ve Biyografi
 

Soner Yalçın Kimdir? Resimleri ve Biyografi

Reklam

Soner Yalçın Kimdir? Resimleri ve Biyografi soner yalçın kimdir, soner yalçın kitapları,  soner yalçın ahmet kaya, soner yalçın yazıları,soner yalçın efendi, soner yalçın hürriyet, soner yalçın biyografi,soner yalçın kim gibi aramalardan geldiyseniz aşağıdaki makalemizi okuyun.

  • Biyografi:

1966 yılında Çorumda doğdu. 1987de "2000e Doğru" dergisinde gazeteciliğe başladı. Ardından, 1995 yılına kadar "Aydınlık" gazetesinde çalıştı. Daha sonra "Siyah Beyaz" gazetesi, Show TV, Star TV gibi kuruluşlarda görev aldı. Bir süre "Sabah" gazetesinin yazı işleri müdürlüğünü yaptı. Yabancı gazetelerde makaleleri yayımlanan, çeşitli yerli ve yabancı belgesellere katkıda bulunan Yalçın, halen CNN Türk’te çalışmaktadır.

Show Tvde ve Kanal Dde 2003-2005 yılları arasında yayınlanmış olan Kurtlar Vadisi adlı dizinin ve Kanal Dde yayınlanan Sağır Oda adlı dizinin "Konsept Danışmanlığı" görevini de üstlenmiştir. 2007 Şubat ayından itibaren Hürriyet gazetesinde pazar günleri ilginç tarihi olaylar konulu yazılar yazmaya başlamıştır.

  • Kitapları

Efendi 2: Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı
Efendi: Beyaz Türklerin Büyük Sırrı
Bay Pipo
Beco
Behçet Cantürkün Anıları
Binbaşı Erseverin İtirafları
Reis
Teşkilatın İki Silahşörü
The Özal Bir Davanın Öyküsü
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Soner Yalçın Kimdir? Resimleri ve Biyografi

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?