Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Sony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı
 

Sony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı

Reklam

Sony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı Sony Bravia X9nın Haziran 2013te çıkması bekleniyor. 4K çözünürlüğünde olan televizyonda 55 ve 65 inç seçenekleri bulunuyor. CES 2013ün parlayan yıldızlarından diyebileceğimiz televizyon Triluminos teknolojisi ile donatılmış. Aynı zamanda LED TVlerde olan mavi çizgi sorununu da çözüyor. Mavi çizgi sorununu engelleyebilen kaliteli bir teknoloji aracı.

Ayrıca bilindiği üzere X9un uzaktan kumandası ile NFCyi destekleyen akıllı telefonlara veri aktarabilirsiniz. Doğrudan televizyona veri aktarmak artık mümkün!

Teknoloji hızla gelişiyor. Artık yeni bir HD televizyon olan 4Kyı tanımaya başladığımız günlerdeyiz. Peki 4K teknolojisi ne anlama geliyor? 4Kya geleceğin yüksek çözünürlük teknolojisi diyebiliriz. Televizyon üreticiler ürünlerinde bu teknolojiyi kullanabilmek için çalışmalar başlattılar.

3D televizyonlarda pek farkı olmazsa bile dikkat çekici özelliklerede. Geçtiğimiz günlerde yapılan CES 2013 fuarında ilk olarak 4K ev sinama projektörü olarak tanıtılmıştı lakin bu cihaz henüz satışta değil. Haziran 2013 te satışı beklenen televizyon teknoloji meraklılarının takibinde.

Yaklaşık olarak 8,29 megapiksel ve FULL HD olan televizyon standarlarının 4 katı çözünürlükye. LCD televizyonlar ile optimize edilen kaliteli bir görüntüye sahiptir. İçerisinde bulunan Blu-ray diks içerikleri ile harika netliklerde dizi ve film izlemenin keyfini varacaksınız.
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Sony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaSony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Sony Bravia X9 Özellikler Ve Fiyatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?