Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Sony Mobile Sony Xperia ion Özellikleri Nelerdir?
 

Sony Mobile Sony Xperia ion Özellikleri Nelerdir?

Reklam

Sony Mobile Sony Xperia ion Özellikleri Nelerdir?

HD televizyonlara ve bilgisayarlara alıştık şimdide Sony Mobilenin ürettiği HD deneyimini akıllı telefonlarda yaşayabileceksiniz. HD deneyimini telefonlarında görmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş akıllı telefonun özelliklerine dilerseniz birlikte göz atalım.
Sony son zamanlarda Xperia serisi sayesinde oldukça başarılı ürünlere imza attı. Yine iddialı bir teknoloji ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tek renk olarak üretilen telefonun şuan sadece siyah rengi mevcut. İlerleyen zamanlarda Sony firmasının diğer renklerde de üretim yapılması bekleniyor. LED aydınlatmalı ekrana  sahip 720 x 1280 pikselde ve yüksek çözünürlükle dikkatleri üzerine çekiyor. Uygulamalarınızı hızlı bir şekilde çalıştırabildiğiniz gibi internet gezintisini de hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor.
 
12 MP kamerası ile başka bir kameraya ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü kamerası gerçekten kaliteli ve otomatik odaklanma ve LED flaş teknolojilerini de içeriyor. Elinizde dikkat çekebilecek sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Sony Mobile Sony Xperia ionun boyutu ise 133 x 68 x 10.8 mm. Telefonun konuşma süresi ise 10 saat 30 dakika. 3G ile en fazla 8 saar kadar görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Diğer Özellikleri;
Google Arama, Maps, Gmail,
YouTube, Takvim, Google Talk
Tahminle metin girişi (T9)
TrackID müzik tanıma programı
Sesli notlar
32 GB hafıza kartı
Google Android işletim sistemi
144 gram ağırlığında

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Sony Mobile Sony Xperia ion Özellikleri Nelerdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaSony Mobile Sony Xperia ion Özellikleri Nelerdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?