Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Sony Xperia SP Satış Fiyatı ve Özellikleri
 

Sony Xperia SP Satış Fiyatı ve Özellikleri

Reklam

Sony Xperia SP Satış Fiyatı ve Özellikleri

Sony Xperia SP Samsun Galaxy S4 ile müthiş bir savaşa girişecek gibi görünüyor. Her ikiside son derece donanımlı lan bu telefonlardan Sony Xperia SP Samsung için çok büyük bir tehdit unsuru olacak gibi görünüyor. Sony Xperia SP’yi Piyasaya sürerken Sony’nin mükemmelliğine içerden ve dışarıdan şahit olun sloganı ile sürdü.

Son derece zarif bir led ekrana sahip olan akıllı telefon 4.3 boyutlarında bir ekrana sahip. En son android sistem üzerine kurulu olan telefon ile ilgili söylenecek çok özelik var. Ön Kamerası 12 mp görüntü sunuyor. Arka kamerası ise Full Hd görüntü kalitesi sunuyor. Bir akıllı telefonda olabilecek her özellik fazlası ile var. Genel özelliklerine bakacak olursak 32 GB dahili depolama alanına sahip SP’nin işlemcisi de son derece güçlü olan Qualcomm MSM 8260 Dual-core 1500MHz’ a sahip bu özelliği ile S4’ü sollayacağı kesin.

Yaklaşık olarak 420 saat bekleme süresi ile kendi muadilleri içerisinde en yüksek düzeyde bekleme süresine sahip. Bunların dışında flash özelliği de olan Sony Xperia SP S4 e göre çok daha fazla özelliğe sahip olmaktadır. Sony Xperia SP ayrıca ürününün suyun içerisine dahi zarar görmediğini belirterek ürününe ne kadar güven duyduğunu gözler önüne seriyor.

Türkiye’de ortalama satış fiyatı 700 ile 800 TL arasında değişmektedir. Özelliklerine göre son derece uygun fiyata sahiptir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?